Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
Perfektní Twilightsmile
Ale tentokrát si od nikoho knihy brát nebudu! Minule mi to stačilo. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ajdrian - Ptáš se ve špatném tématu. Téma na shánění a nabízení ubytování je zde

https://bronies.cz/Vlakno-Czequestria-20...ion?page=4
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Děkuji za upozornění Pinkiesmile Zpráva smazána a překopírována na správné místo Pinkiesmile
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Mimochodem tesi se nekdo z as na prezentaci Sweetiebot?
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
@Inlustris
Rozhodně. Kdysi jsem měl podobný nápad, ale padlo to za oběť lidské lenosti. Takže mi tu doma leží nevyužité raspi, servodeska a pár serv, která jsem koupil na testování. Rád se podívám na práci, kterou někdo dotáhnul do konce Twilightsmile.



Tak tohle nás čeká o víkendu. Nezapomeňte si přibalit deštník, olověný boty a pancíř na ochranu před létajícími Pražáky.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa...-lety.html
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Na to jsem právě koukal taky. Předpověď nevěstí nic dobrého. Twilightoops
Na LARP bude určitě potřeba pláštěnka.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Co jsem se koukal teď, déšť předpovídají až od pátečního večera, a pak totální kamikaze přes sobotu. Tak to s tím LARPem třeba tak černý nebude. Krom afterpreparty.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Jj momentalne to vypada na Patek uplne v pohode, sobota a nedele docela destivo, coz nevadi, pac za strechu jsme zaplatili.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Nemůžete se spoléhat na předpověď na víc jak pár hodin dopředu, kór k tomu v létě, kdy se kolikrát předpověď během 24 hodin mění jak bláznivá. Generální trend sice spěje k nějakým bouřkám apod, ale počasí je fakt, zvlášť v těchto vedrech, nepředvídatelné. S jistotou budete vědět až v pátek ráno, jestli si máte vzít pláštěnky. Raritywink
Odpovědět
Jestli to bude poblíž řeky, může se hodit i nafukovací člun.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)