Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2018 (Hype!)
#41
Asi letos pojedu jen na půlku FFka (tu první, abych neprošvihl MLP linii).

@Blesk: jo, taky mě to mrzí, ale celý týden jsme nikdy neměli (max 3,5 dne) - pokud vím, tak tentokrát se některé z tradičních prostor FF rekonstruují, takže některé linie (nejen ta naše) to odnesly na délce. Konkrétní info bude mít Tom.

Na druhou stranu... sám to vidíš na přihlášených pořadech. Že by byla velká chuť o něčem přednášet, to se říct nedá. Přitom FF a podobné akce jsou skvělá příležitost, jak si přednášení a prezentační dovednosti vyzkoušet na tématech, které člověk zná a v podstatě bez jakéhokoliv rizika. Přednášet totiž může kdokoli o čemkoli, co se MLP týče. Stačí se jenom rozhodnout a napsat Tomovi.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#42
(09.05.2018, 00:02)blesk1j_CZ Napsal(a): Achjo... Jenom dva dny?! Jak se to mohlo stát. Před tím jsme měli celý týden. Jak je možný, že účast na pořadech je nižší nebo co?
Doufám, že to bude jenom tohle FFko a že to další už bude normální stav.

Docela jsem z toho smutný  Twilightoops

Mě to taky sejří (z pohledu organizátora i účastníka). Ale jak píše Jamis, týden jsme neměli, max čtyř dny.

A ano, jak píšu ve FAQ, účast na pořadech je nižší. Oproti úplně první linii je méně než čtvrtinová. Což o to, je cajk, že je nižší, ale poslední dobou už to je docela kritický.

Jak taky píšu ve FAQ, všechno je kondenzovanější, FF je kratší. A jak píše Jamis, počet přihlášených pořadů taky není velký. Ušetřím počítání, unikátních přednášejících máme devět. Čtrnáct pořadů z 25 mají na starosti tři lidé. (Zdravím další dva sebevrahy.)

(09.05.2018, 00:21)Melgarh Napsal(a): @Tom: na party DJ D'rtagnan bude ne? (ze byl pouzit default nazev)   I kdyz ponysety od JayB/Joela/co bylo minule (a tez CZ redneck style Kabati a spol. co jsem delal DJe na rodine oslave 60x2 tez mam.. ale myslim ze by se to spis hodilo na nejakou rockoteku Rainbowlaugh )

Jinak to letos vypada pekne ruznorode, skoro zadne dvou-hodinovky (eg. karaoke, rockband etc.) i kdyz pokud nekdo bude chtit vice Pony-linie, tak kdo vi.. treba se moznost naskytne Raritywink

Nevím, ještě jsem to nedomlouval.

Jj, snažil jsem se to zkondenzovat tak, aby to byl intenzivní zážitek i když to máme jen tak krátký.
Odpovědět
#43
Tome, me už 4 dny připadaj jako týden (jako pracivní týden Po- Pa a neboli prostě 5 dní nehledě kdy začne první den.
1. den přijedu
5. den rano odjedy

Ten čas je tak dlouhej, že mi to tak připadá.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#44
[Obrázek: Screenshot%202018-05-16%2018.35.49.png?dl=1]
[Obrázek: _mlp__17__luna_is_not_amused_by_mattyhex-d7ca6i6.png]
Odpovědět
#45
Ohledně tohoto příspěvku bych měl jeden dotaz. Týká se to nějak také těch, co již mají vstupenku a ubytování zaplacené. Nerád bych byl totiž po té překvapen jakmile na FFko přijedu a oni mi řekli, že jsem nakonec ubytovaný jinde. Jinak mám ubytování v Obchodní Akademií. Každopádně mockrát děkují za odpověď.
Odpovědět
#46
Hah, koukam ze budu asi ubytovavat vice lidi, pokud na danem - zatim tajnem - miste bude sprcha a tak Rainbowlaugh Tak snad muj projekt dopadne Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#47
(16.05.2018, 19:42)sc@lix Napsal(a): Ohledně tohoto příspěvku bych měl jeden dotaz. Týká se to nějak také těch, co již mají vstupenku a ubytování zaplacené. Nerád bych byl totiž po té překvapen jakmile na FFko přijedu a oni mi řekli, že jsem nakonec ubytovaný jinde. Jinak mám ubytování v Obchodní Akademií. Každopádně mockrát děkují za odpověď.

Nah. Co je v mailu s potvrzením registrace, to platí. Tohle je pro ty, kteří se ještě nerozhoupali. Bohužel...
Odpovědět
#48
Jedu taky, od soboty do úterka Pinkiesmile
Odpovědět
#49
Tome? Ty řikáš, že jestli chci spát s ostatními bronies (Což taky chci, nechci být mezi nebronies) Tak mám dát spacák+

Jenomže...
[Obrázek: zPfLK18.png]
Ono to tam není.

Ale v přihlašovacím formuláři je zase tohle
[Obrázek: kGqbEtd.png]

Takže jsem dost zmatenej.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#50
No už je bohužel vyprodáno. Však jsem to psal o pár příspěvků výš.

Teď jsou dvě možnosti. Buď vytvoříte další skupinu ve staré budově Smetanky, nebo tu skupinu uděláte v Hotelu Fantazie. Je to na vás. Ideálně se zkus domluvit s dalšími poníky, kteří ještě ubytko nemají. Zorganizoval jsem dvě skupiny na bydlení, třetí už nedávám. Sorry.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)