Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival fantazie 2018 (Hype!)
#51
Pro zapomínače a prokrastinátory připomínám, že za týden končí prodej nejlevnějších vstupenek. Rozhodující je, aby platba byla odeslána nejpozději 31.5. Jinak je nákup předem možný až do 22.6. (ale hodně štěstí se sháněním ubytování Ajsmug).
Odpovědět
#52
Prorval jsem data z formulářů skrz mé skripty. Prosím zkontrolujte si, zda tam jste všichni. Tak za dva dny to prorvu dál. Dík.
Odpovědět
#53
Ajta... koukám, že jsem se zapomněl zapsat... napraveno Raritywink
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#54
To je tak když člověk zapomene že se napsal a tak se napíše podruhé. Welp.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#55






To bude tak strašný.
-Ithil, léta páně 2018
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#56
Ahoj, tak tentokrát nejspíš nepojedu, bohužel nemám na FF momentálně čas. Užijte si to i za mě.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
#57
Připravuju přednášky na FFko ("Uplynulý rok s CZ/SK bronies" a "Role mane6 napříč 7 sezónami MLP:FiM") a hodil by se mi aktuální pohled těch, kteří se chystají zúčastnit, takže...

Malá anketa pro ty, kteří se na FF chystají na moje přednášky (pište sem do vlákna, ale prosím pouze svůj pohled, nereagujte na příspěvky ostatních - na to můžeme založit vlastní vlákno):

Co podle vašeho názoru CZ/SK bronies komunitu nejvíce rozděluje?


Ať už se jedná o rozdíly mezi lidmi, názory, postoji, zkušenostmi, postavením nebo čímkoliv jiným - prostě to napište Twilightsmile pokud nechcete psát veřejně, napište mi prosím PM.

Předem děkuju!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#58
Já tam bohužel nebudu, ale čistě pro inspiraci

Neustálá potřeba udělat se tak nehorázně složitě jedinečným, až se vlastně člověk stane úplně stejným.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#59
  • Věková díra,
  • to, že někteří jedou stylem "came for the show, stayed for the fadom" (ačkoli na seriál třeba dál koukají a baví je) a jiní jsou hardcore zažraní do původní myšlenky fandomu (ne, fakt to nemá na nikoho směřovat a fakt ani jedno není negativum),
  • to, že se známe už strašně dlouho.

~T&K
Odpovědět
#60
Věk, názory na další vývoj seriálu, nedostatek sociálních a životních zkušeností (aspoň u mě), naše osobní problémy
Jinak souhlasím s Froldou, vidím to dobře sám na sobě  Ajsleepy


Ovšem na druhou stranu chování většiny lidí zde, a náš zájem ty problémy povětšinou přebije. Sám jsem byl doopravdy překvapen jak jsem byl jako nováček (i mladší člen) přijat i mezi dlouholetými Bronies veterány.  Pinkiesmile

(jo je to v součtu znova to co už zde zaznělo, sorry)
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)