Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S9 - Všeobecná diskuse
Facehoof partu YoungSix mám rád, mě vadí čistě ten koncept té školy
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Mě se zas nápad školy líbil  Pinkiehappy jen by to chtělo udělat o pár sérií víc, aby jsme se s nima víc seznámili, viděli víc z jejich života a strašně by se mi líbila epizoda/y, kde mane6, young6 a old6 mají spolu nějaký dobrodůžo  Rainbowkiss
A třeba i zaměření na další studenty školy a spolu vychází.
Prostě skvělý nápad, málo času
Moje obrázky
Moje psaníčka
Wait an apple-pickin' minute!  Ajsmug
Odpovědět
Mě konec této generace dost mrzí, i když jsem se k Bronies přidal asi tak před rokem. Když se ale na to kouknu jinak, sériál sice skončil, ale jeho komunita neskončila a tvorba Bronies také ne. Někdy mi ale připadá že komunita Bronies v ČR umírá, protože hodně z nich se k Fandomu přidalo jen kvůli seriálu. Konec by mi ani tak nevadil, kdyby to zpracovali trochu jinak.
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět
(09.04.2020, 03:38)Dyonys Napsal(a): strašně by se mi líbila epizoda/y, kde mane6, young6 a old6 mají spolu nějaký dobrodůžo  Rainbowkiss

Ve MLP hře od Gameloftu se zrovna jeden takový příběh rozběhl Ajsmug jinak na rozšíření univerza o mnoho dalších příběhů doporučuju oficiální MLP komixy. Postavy se chovají trochu dospěleji (včetně Celestie a Luny), autoři nejsou tolik vázaní na dětské publikum a s mnoha detaily si hodně vyhráli.

(09.04.2020, 21:51)Electric Spark Napsal(a): Mě konec této generace dost mrzí, i když jsem se k Bronies přidal asi tak před rokem. Když se ale na to kouknu jinak, sériál sice skončil, ale jeho komunita neskončila a tvorba Bronies také ne. Někdy mi ale připadá že komunita Bronies v ČR umírá, protože hodně z nich se k Fandomu přidalo jen kvůli seriálu. Konec by mi ani tak nevadil, kdyby to zpracovali trochu jinak.

Chápu - ono s tou komunitou je to trochu složitější. Pro mnohé to tak platí, že přišli a rychle odešli, takže těch skalních fanoušků originálu (neofiko tvorba má pořád hodně silnou základnu) je méně - spíš to ale bylo tím, že seriál je provedl jednou životní etapou a když cítili, že ta etapa skončila, tak odešli pryč (občas říkám, že je obrovský paradox, kolik a kterých lidí na tomhle seriálu vlastně emocionálně a sociálně dospělo). Možná ještě častější případ ale je, že se přes poníky dostali k dalším věcem a těm se taky věnují (nebo je prostě pohltil hype z jiného fenoménu).

Ono to tu žije, ale spíš nárazově kolem akcí typu Czequestria, Festival Fantazie, Zimní Karaoke Party, Velké srazy. Každodenně tím žije jen pár z nás (počítám se hrdě mezi ně), co už mají MLP zažrané víc pod kůží a není to jen záliba co by člověk jen tak opustil.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Já jsem ve fandomu zatím jen 2 roky a nevypadá to že by se mi chtělo odejít  Twilightblush

Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát tak mám k samotnému seriálu a fandomu docela silnou vazbu i když můj vstup do fandomu byl vcelku z ničeho nic (nebýt Bronies tak vlastně ani nevím co by se mnou teď bylo). Každopádně se stále hrdě řadím mezi aktivní členy
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
ja si stejne myslim ze byt brony neni volba. bud jses nebo nejses, jako treba kdyz je nekdo albin. a pokud si myslis, zes byl/a brony a ted uz nejses, tak si jim ve skutecnosti nebyl/a nikdy. tak to citim ja.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Je to možné, jsem zváláštní poddruh lidí  Rainbowlaugh
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Myslím si že "být Brony" je každého jeho věc. Jsou lidi co sledují seriál už od G1 a nechtějí mít s Bronies vůbec nic společného, a jsou lidi co o seriál ani jednou nezavadili, přesto se jim líbí fan-tvorba a s komunitou silně souzní. Já FiM sleduji už téměř 10 let, jako malá jsem sbírala G3 hračky, ale na Cony téměř vůbec nechodím a na discordech, fórech atd. už zase tak moc aktivní nejsem. Jsem tedy Brony? Nebo ne?

Ohledně Friendship školy souhlasím s Wrenchem, ale nemyslím si že to byl zase tak špatný nápad - spíš ne moc dobře provedenej. Mane 6 dovršily své životní cíle a FiM se pomalu dostávalo k mrtvému bodu, kdy by docházelo k neustálému opakování lekcí, a tak byl docela samozřejmý krok vytvořit jim 'následovníky'. Nejsem si ale jistá zda bylo dobré udělat z nich učitele v pravém slova smyslu.
Odpovědět
Jsem/nejsem brony. Pokud člověk na tom jaksi vyroste a ví že si za deset let řekne ,,bylo to krásný je sledovat, chtěl bych ty časy vrátit zpátky´´ tak člověk nemusí kupovat plyšáky a ani chodit na srazy aby byl tím bronym. Teďka je to asi hloupé přirovnání ale ukažte mi bývalího komunistu  Facehoof Rainbowlaugh ( Mě prostě nic jinýho nenapadlo Twilightblush ) Je to prostě ve vás a cítíte to. Pokud na tom člověk vyroste, má to prostě v srdci. Poníci jsou moje srdcovka.

Ještě k té škole:
Já jsem si nejsem jistý, jestli tá škola byla nejlepší nápad. Nějaký děj to určitě vyplní, ale podle mě je už tak dost postav které by si zasloužily pozornost. Je tam toho strašně moc a celkově mi to připadá spíš přeplácaný. Já bych uvítal více pozornosti těch starších. Nějaký děj třeba kde je King Vorak, Scorpan, více děje pro Stygiena (určo bych víc uvítal, kdyby ho Twilight s děvčaty přivítaly v Ponyvillu a zažily s ním nějaký dobrodružství), víc příběhů s pilíři, nějaký hezký díli s Tempest a poznávání přátelství atd. Bylo by to strašně fajn a já bych to uvítal líp, než zbytečně dávat nové postavy do už tak bohatého seriálu. Zkrátka, určitě je tam ten potencionál více zapojit starší postavy než to přeplácat. Tohle je ale jen můj názor a samozřejmě se nemusí líbit všem. Young mane 6 nejsou špatní, ale co taková Tempes? Kde je a proč nejde za děvčaty do Ponyvillu (třeba k AJ na farmu). Bylo by tak fajn, kdyby se opět v nějakém dvojdíle královna Chrysalis proměnila na hodnou, jako ostatní Changelingové.
Jinak souhlasím s Wrenchem. Nic se nemá přehánět. Takže asi tak no.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
To je přesně ono! Problém posledních dvou sérií je nedostatek epizod s Tempest, ta postava je super. #Tempestfunclub
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)