Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
(18.05.2021, 20:46)Frolda Napsal(a): EDIT: Mně se líbí ta myšlenka, že nikdo nesmí kritizovat něco, z čeho nemá doktorát a není to absolutní geniální mistr v oboru. Takže podle té bys mi měl teď ukázat cos nakreslil ty a na základě toho posoudit, zda je tvá kritika mého obrázku oprávněná Ajsmug

Je hezké, že se ti tahle myšlenka líbí. Ale to z ní nedělá dobrou myšlenku.
Stejně tak je hezké, že se ti líbí tvůj vlastní obrázek, ale to z tebe nedělá dobrého umělce  Raritywink
Odpovědět
(18.05.2021, 20:29)Dyonys Napsal(a):
(18.05.2021, 20:06)Frolda Napsal(a): No já nevím, ale mně to na tomhle screenu ze seriálu zas tak špatný nepřijde Rainbowlaugh. Můžeme spekulovat, že animátoři neumí perspektivu a já špatně překresluji (osobně se mi teď moc nelíbí ty dveře), ale asi to tak nebude. Flurry i prkno jsou natuty stejný Rainbowlaugh

A neboj, ironie ti dodá ramena do dalšího útoku, ještě se u toho člověk musí trochu nafouknout jako v televizních groteskách, pak už se na tebe nikdo neodváží Ajsmug

Ale ty dvirka mas skutecne v jine perspektive
Tvoje jsou natoceny k nam a v serialu jsou od nas doleva

Dovolil bych si se zeptat na vyjádření (pokud budeš chtít), k tomu původnímu, tedy k té kameře. O tom, že dvířka mám špatně, to už teď taky vidím.

Zajímavé, že mi k nim nikdo nic neřekl, dokud jsem nepřidal svůj komentář k logu od Dyo. Člověk by skoro dostal pocit, že nesejde na obrázku, ale na tom, kdo ho udělá Ajsmug
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(18.05.2021, 20:46)Frolda Napsal(a): Tak jsem rád, že jsme si odsouhlasili, že já mám nekvalitní dveře a Dyo nekvalitní kameru, ještě to chce někoho s kvalitním humorem, a bude na světě dobře  Pinkiehappy

EDIT: Mně se líbí ta myšlenka, že nikdo nesmí kritizovat něco, z čeho nemá doktorát a není to absolutní geniální mistr v oboru. Takže podle té bys mi měl teď ukázat cos nakreslil ty a na základě toho posoudit, zda je tvá kritika mého obrázku oprávněná Ajsmug

Hodnotit může kdo chce, co chce, měl by ale hodnotit vše stejným metrem. Tvé příspěvky zatím vyznívají tak, že Dyonys poměrně ostře kritizuješ za něco, co sám u sebe velkoryse přehlížíš. Přitom děláte oba stejnou věc pro stejné fórum za stejných podmínek, k různému přístupu tak nevidím žádný důvod. Takhle to akorát vypadá, že se jen snažíš ponížit konkurenci asi aby příval tvých log přestala laskavě přerušovat.
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
(18.05.2021, 21:08)Vlník Napsal(a):
(18.05.2021, 20:46)Frolda Napsal(a): Tak jsem rád, že jsme si odsouhlasili, že já mám nekvalitní dveře a Dyo nekvalitní kameru, ještě to chce někoho s kvalitním humorem, a bude na světě dobře  Pinkiehappy

EDIT: Mně se líbí ta myšlenka, že nikdo nesmí kritizovat něco, z čeho nemá doktorát a není to absolutní geniální mistr v oboru. Takže podle té bys mi měl teď ukázat cos nakreslil ty a na základě toho posoudit, zda je tvá kritika mého obrázku oprávněná Ajsmug

Hodnotit může kdo chce, co chce, měl by ale hodnotit vše stejným metrem. Tvé příspěvky zatím vyznívají tak, že Dyonys poměrně ostře kritizuješ za něco, co sám u sebe velkoryse přehlížíš. Přitom děláte oba stejnou věc pro stejné fórum za stejných podmínek, k různému přístupu tak nevidím žádný důvod. Takhle to akorát vypadá, že se jen snažíš ponížit konkurenci asi aby příval tvých log přestala laskavě přerušovat.

Já jsem ale přece nikde neprohlašoval, že jsem geniální umělec, nebo že mám všechno na sto procent správně (říkal jsem na devadesát a mířil jsem tím na to prkýnko a na Flurry, které je obojí těžce obkreslený.

V prvním příspěvku jsem zhodnotil logo od Dynoys, najednou na mě bylo vyjeto, že co si to dovoluju, a z diskuze o obrázku se hned na začátku stal osobní útok.

Citace:Takhle to akorát vypadá, že se jen snažíš ponížit konkurenci asi aby příval tvých log přestala laskavě přerušovat.

A tohle je opravdu geniální. Stala se ze mě Logomafie! Člověk si připadá jak za starých časů Pinkiesad2
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(18.05.2021, 21:08)Frolda Napsal(a): Člověk by skoro dostal pocit, že nesejde na obrázku, ale na tom, kdo ho udělá Ajsmug
Ano, protože někdo kreslí hezky a někdo ne.

(18.05.2021, 21:15)Frolda Napsal(a): A tohle je opravdu geniální. Stala se ze mě Logomafie! Člověk si připadá jak za starých časů  Pinkiesad2
Jde vidět, jak krásně neumíš přijímat kritiku. Pokud ti někdo napíše pár kritických připomínek, tak je z tebe hned mafie. Krásný pohled do myšlení narcise.
Odpovědět
Skôr si len každý myslel, že perspektíve nerozumieš, a nechceli to rozťahovať, aby nebolo zle.
No keďže sa ukázalo, že perspektíve rozumieš, každému skôr napadlo, že si si pri logách povedal "eh, good enough" a nechal to tak. A osobne nemám rád keď talentovaný ľudia ako ty dielo nechajú tak, pretože to je ľahšie, Frolda.
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Nemůžu mluvit za všechny, ale já to beru tak, že je to logo a proto takový technický věci moc u těchhle věcí neřeším, jelikož logo je něco, co člověk prostě přejede pohledem než scrolluje dolů na stránce, a pokud to není vyloženě do očí bijící, tak tyhle věci prostě přehlídne. To může být odpověď k tomu, proč nikdo nic nenapsal. Další důvod může být ten, že logo může udělat vyloženě každý a nejspíš to tak berem, že člověk netvoří logo proto, aby se pochlubil tvorbou, ale aby prostě byl dostatek log a hodně lidí to tak bere, pokud logo není vyloženě něčím nevhodný (třeba nepříjemně křiklavý barvy nebo nějaká forma nereprezentativnosti) tak člověk radši nepíše nic, protože je blbý shazovat něco, do čeho někdo dobrovolně dal snahu pro forum.
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
Za mně, logo je hezký. Tak trochu se mi stýská po takových možnostech jako společné promítání. A... úhel pohledu, nu co, možná to je špatně... možná ne. Ať si film užijí, a zákony perspektivy rozebírají jen ti, co se jimi actually zaobírají Rainbowlaugh
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Nikto z vás nevidel Pelíšky? Je tam jedna scéna, kde si cool chlapci premietajú film na balkóne na postelnú plachtu a pár ludí na ulici ten film sleduje z opačnej strany toho plátna. A je to perfektne pozeratelné a nemusíte umiestňovať premietačku na susednú bytovku.

Musíme si predstaviť, že toto logo búra štvrtú stenu a keďže nejde umiestniť premietačku ku každému domov, tak je tiež obraz na plátno premietaný "zozadu". A tá perspektíva zrazu celkom dáva zmysel. Viď priložený odborný náčrt POHĽADU Z HORA. Snažil som sa trafiť farby tak, aby boli čo najestetickejšie aby som nebodaj za to nedostal tvrdú kritiku.

[Obrázek: dejvnmt-4d269840-95ae-4fe6-b7d6-9800d108...s7prGmCgpY]
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Kdyz uz se tu vytahujou projektory... tak mam stale jeden na prodej Rainbowlaugh

Takhle brutalni lens-shift na projektoru jsem jeste moc nevidel, ale je to mozne pac magic ™. Pri back-screeningu ale je tak o 10-20% snizena ostrost obrazu, tudiz pro vernost je vhodne to lehounce roz-ostrit, jak jiz Frolda rekl, ze text byl pridan v post processingu.

Ale dostat scenu, jez byla zamyslena, na takto malej obrazek jinym zpusobem, by asi moc neslo, max. projektor primo proti s extra lens flare jak z filmu od JJ Abrams.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)