Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls: Friendship Games
Jestli to dobře chápu, trochu nám to míchá s poměrem žák-učitel, což by samozřejmě neměl být až takový problém. Stejně to nastalo po alicornizaci Twilight. U zrcadlové postavy Twilight šlo tak nějak očekávat přímé povýšení, koneckonců je odrazem pony verze stejně, jako zbytek mane6. Co mě ovšem zaráží, je průběh alicornizace Sunset Shimmer, protože ona prošla proměnou prakticky řečeno "sama od sebe".
Opakuje se nám tu možná scénář, Vážení. Máme tu alicorna, co má v CM slunce a získal moc sám od sebe, a máme tu jednoho zlobivého alicorna, který je spojen s nočním symbolem a technicky vzato taky získal moc sám od sebe. Tedy ne obě úplně samy od sebe, protože využily nějaké ty raw suroviny...
Nechci obviňovat scénáristy z duplikace Equestrijské historie nebo tak, ale pokud tu má někdo informace nebo nápad, jak tuhle tezi vyvrátit, prosím sem s ní.

(nemístná poznámka v závorce: Těšíme se na human verzi Discorda v dalších pokračováních.)
(druhá taková poznámka: Kdo je sakra ta "druhá" ředitelka a kdo je její pony odraz?)

A tímto třetím blokem textu bych chtěl pogratulovat Hasbru k nalezení dokonalé bárbíny zhmotněné v Cadence, neb něco tak líbezného jsem v MLP neviděl, počítaje především její pony předlohu, jež je na můj vkus příliš hranatá. Dalo to hodně práce - tři sezony seriálů a filmů, aby se dopracovali ke komerčně použitelné panence, ale výsledek stál za to.

Jinak film se mi velmi líbil. Sice nebyl narvaný gegy a koutky mi zvednul asi dvakrát, příběh byl ale pevný v kramflecích a písničky byly sice slabší, zato usazené v ději. Na první pohled tam nebylo tolik úliteb pro starší fandom, což hodlám prozkoumat při dalším shlédnutí, ale je vidět, že se někdo snaží vracet ke kořenům. Teda až na ten Derpy time... ten je vyhrazen vždycky.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls: Friendship Games - od Elevea - 01.10.2015, 01:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)