Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snowfall Ponymeet, Polsko – Katowice, 17. 02. 2018
#16
(09.02.2018, 16:05)hviezdosz Napsal(a): @Melgarh OT:
Jak mám asi vědět, kolik návštěvníků přišlo? Jak si mám asi ověřit fakta, když žádná nebyla zveřejněna? Nejsem orgem, nemám přístup do vašich věcí ohledně různých věcí okolo srazů/Czq a na tomhle fóru a webu Czequestrie jste žádné podobné statistiky ohledně počtu návštěvníků nezveřejňovali. Pokud tahle informace byla zveřejněna na nějaké fotce či videu, tak tak se omlouvám. Nehltal jsem všecko info po Czequestrii.

A jen tak mimochodem. Po Czq jsem chtěl vědět, kolik přišlo na lidí. Namísto odpovědi na tuto otázku se mi dostalo odpovědi na otázku „z kolika různých zemí byli účastníci“. A dokonce jsem ti to v czequestrijském vlákně o pár příspěvků později vytkl, žes mi „zodpověděl“ na úplně jinou otázku, na kterou jsem se vůbec neptal.

Takže fakt se strašně moc omlouvám za to, že šířím nepravdy alá FAKE NEWS. AJ lie Neměl jsem prostě v dobu psaní mého předešlého příspěvku určeného Jamisovi žádné relevantní informace o žádném konu, ani o Czequestrii, chápeš to? Twilightangry2 Tak jsem prostě posuzoval jenom na základě vlastních zkušeností s velkými srazy/kony.

OT:
Tak priste napis SZ.. staci se zeptat  Facehoof Takhle po conu jsme totalne unaveni + jsem si jistej, ze Jamis nekde psal ze 70+ Nemcu tam bylo, coz samo o sobe byla invaze. Presna cisla nemam a v te dobe po conu jsem je ani hledat nechtel pac toho jsme meli vsichni plne kecky.

Aspon tohle vlakno je nahore a co nejvice lidi ho uvidi timhle OT bumpovanim Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Snowfall Ponymeet, Polsko – Katowice, 17. 02. 2018 - od Melgarh - 09.02.2018, 16:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)