Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[diskuze] Migrace na nový systém
#34
Všímám si, že některé BBtagy moc není do čeho přeložit, typicky spoiler, spoilerbutt a youtube.

Vzhled a smajlíky neřeším, ty se předpokládám budou ladít později.
Každopádně až se tu bude řešit, tak dejte pozor na čitelnost - nadpis tohoto štítku a tlačítka moc viditelný není http://flarum.oram.cz/t/tvorba-clenu-obrazky

Otevírání vláken se chová trochu nečekaně (otevírá to na první nepřečtené, při všech přečtených na poslední?).
Na navigaci si budu zvykat. Na původím, když bylo nějaké téma zrovna déle řešené, jsem si zhruba pamatoval stránku, kde se někdo vyjádřil s něčím důležitým, teď si budu muset pamatovat přímo číslo příspěvku. Načtení odhadované pozice chvíli trvá, tak když se netrefím, bude těch načtení víc.
Ḧome ani prohlížečový posuvník nevede na začátek vlákna, jen na další nenačtenou sekci, podobně end. Musím si pamatovat, že absolutní začátek a konec je přímo dosažitelný jen odkazy u posuvníku dole.
Je to dělané asi hodně stylem mobile-first, takže pro primárně desktopáře jako jsem já je to nezvyk.
Většinou se ale stejně budou otevírat a postupně číst jen poslední, tak to není nic velikého.

Editace příspěvku je vypnutá (kvůli migraci? výchozím právům?), nebo ji neumí?

Vyhledávání umožňuje zdá se jen fulltext, občas uvítám dodatečnou filtraci dle štítků a autorů.
Výsledek je jen seznam vláken a ve vlákně to skočí zhruba na první výskyt (načítané obrázky ho mohou posunout níž). To je trochu problém, když hledám až nějaký následující.

Bude se převádět i banlist s hláškama? Rainbowlaugh

Prozatím to jsou všechny poznámky k tomu, co mě napadlo vyzkoušet.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [diskuze] Migrace na nový systém - od Quint-t-W - 23.04.2020, 08:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)