Příspěvků: 87
Registrován od: Oct 2012
Hodnocení:
11
Sááákra ta Seleška je pro mě z Brna teda hoooodně daleko... Ale předběžně semnou počítat můžete, je to stejně skoro 3/4 roku dopředu... Takže já bych zájem měl!
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Teď trochu praktičtěji, pro ty, kdo přemýšlí nad dopravou: hledejte si spoje do Jablonného v Podještědí, odtud jsem ochoten zajistit dopravu autem, příp. mikrobusem. (cca 8 km). Chata samotná je v lese, kam je vjezd auty omezen (v zásadě to funguje na max 3 - 4 auta u chaty, více vidí lesníci neradi). Kdyby náhodou dorazilo aut víc, jsem schopen zajistit parkování v Petrovicích (nejbližší vesnice) na oploceném pozemku, ty 2-3 km na chatu už se nějak odtaháme. GPS chaty: (50.814829,14.738158), Dostupnost - Petrovice - lesní neasfaltová cesta (autem pomalu sjízdná - kratší trasa), Heřmanice v Podj. - asfaltka (bezproblémová i v dešti - delší trasa)
Příspěvků: 128
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
16
Tak je nás zatím 7 pro poslední týden v červnu. Cena je 80Kč/osoba/noc, min. 1200Kč/noc, takže by nás to vyšlo na 160Kč/noc při deseti osobách. Jakmile se najde ten počet lidí, pošlu rezervaci.
Příspěvků: 87
Registrován od: Oct 2012
Hodnocení:
11
Odvoz autem bych uvítal, ale pěškobus mě nedělá žádný problémy, jen abych se tam někde neztratil
[360NOSCOPE][MLG][YOLOSWAG]MONTAGE[420BLAZEIT]
Příspěvků: 128
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
16
26.10.2012, 16:25
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.10.2012, 16:35 uživatelem Flutterian. Edited 1 time in total.)
Okej, posílám přihlášku. Zálohy můžete začít posílat.... teď!
Příspěvků: 1 400
Registrován od: Oct 2011
Oh my... Liberec

Mno docela daleko, uvidím, jak se to všecko vyvrbí a kdyžtak bych tam zajela... nějak společně z Brna s Kempákem
Příspěvků: 128
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
16
07.11.2012, 15:33
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07.11.2012, 15:33 uživatelem Flutterian. Edited 1 time in total.)
Chata Seleška je tedy zamluvena na poslední víkend v červnu. Prosím, posílejte zálohy (viz úvodní příspěvek).
Příspěvků: 1 400
Registrován od: Oct 2011
Do kdy se může posílat záloha? Jestli jsem to přehlídla, tak se omlouvám :3
(vím, není to moc, ale jsem líná

)
Příspěvků: 128
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
16
10.11.2012, 02:55
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13.11.2012, 16:00 uživatelem Flutterian. Edited 1 time in total.)
Okey dokey lokey, uděláme to tedy více motivující formou hry Summer Scrup Up: protože po každé společné činnosti (jídlo, kreslení, hry) zůstává po ostatních obvykle bordel, bude zapotřebí vybrat "dobrovolníky" pro úklid:
- kdo zaplatí zálohu jako první, nebude muset nikdy uklízet
- kdo zaplatí jako druhý, uklidí jednou
- kdo zaplatí jako třetí, uklidí dvakrát
...
- kdo zaplatí jako dvacátý, uklidí devatenáctkrát
Pořadí (dle příchozí platby) budu aktualizovat do úvodního příspěvku. (Vycházím z předpokladu, že ti nejméně pořádní zaplatí co nejpozději, tak je to snad spravedlivé.)