Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Ty sis myslel, a teď fakt upřímně, ty sis fakt myslel, že tohle je kompetentní a plnohodnotný logo? Rainbowlaugh
Někde jsem zaslechl tohle "Nemusím být pilot, ale když vidím letadlo v moři, tak vím, že někdo něco podělal.", a to taky sedí tady. Já nemusím mít uměleckou školu, mít ateliér, mít 10 000 log za sebou a ještě k tomu chodit na kurzy aplikovaného vtipu abych neviděl, že to logo stojí za nic a ten vtip za ním je chabý a nedokáže ho ospravedlnit. Nehledě na to, že tohle logo má reprezentovat tuhle stránku, což nedělá a ještě lidi dokáže odstrašit.
suh dud
Odpovědět
(10.07.2016, 13:23)D Napsal(a): Je zajímavé, jak tu najednou máme spoustu odborných kritiků log či filmařiny, ale velmi málo lidí, co by něco tvořili. Pokud se vám nelíbí to logo, udělejte lepší, pošlete mi link a já rád uznám, že jste pro tvorbu log kompetentnější než já. To samé platí ohledně filmařiny. Natočte něco lepšího, já vám pogratuluju a nebudu vám překážet. To je moje nabídka.

Pokud si z nějakého důvodu budeš chtít ztěžovat řekněme microsoftu, že ti ve windows něco fakt nevyhovuje (jen jeden z mnoha možných příkladů), naučíš se nejdřív programovat a napíšeš si vlastní systém, abys jim konečně mohl s čistým svědomím říct, že to umíš líp? Asi ne, napíšeš jim to okamžitě a podle povahy je možná zároveň pošleš do hajzlu. Takhle se bude přistupovat k naprosto jakémukoliv i bezplatnému produktu, tak mi řekni jeden rozumný důvod, proč by zrovna loga a filmy měli být výjimka?
Možná vím, co dělám. Možná...
Odpovědět
Opět jsme se nepochopili. Tady nejde ani tak o to, abys měl 10000 log za sebou. Tady jde o to, že říkat, jak je něco na nic umí každej, ale jen málo lidí s tím je ochotno něco dělat.
"FF je na nic." Tahlle věta mi zabrala 5s, ale připravit to FF trvalo podstatně dýl a vyžadovalo to něco dělat. Nemyslím tím, že bych se chtěl vyhnout kritice, to ne. Jen nemám zájem o tu nekonstruktivní.
Odpovědět
Dle feedbacku na toto logo dame hlasovani na povyseni Froldy do stavu administratorskeho a kancelar Frolik bude officialni CZ/SK Bronies z.s. sidlo Rainbowlaugh

Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
U všech kopyt co se to tu zase deje...co se umělecké hodnoty týká už tu byly horší loga a přežili jsme to. Mě to přijde hlavně vtipné a to sem nebyl na ff ani sem neviděl filmecek. Obvzláště Dave má dost jedlý výraz a Mel zas vypadá jak správný politik Rainbowlaugh navíc je to příjemná změna oproti klasickým logum s poníky. A taky je docela odvaha dat svůj "xicht' na logo. Takže já sem se zasmál a můj názor je why not
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.

Celý víkend jsem strávila prací na ostravském Festivalu v ulicích a ještě stihla jít v noci do práce, takže jsem ráda, že si můžu odpočinout.

Jediný, ci vidím je D'Artagnanův butthurt...

A teď si jdu namazat ten spálený ksicht.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
"Argumenty" typu "ak sa ti nepáči, urob vlastné" alebo "aha, čo som urobil pre fórum" si môžete nechať. Neobstoja.
Konštruktívna kritika? Hneď v mojom prvom príspevku - máme v zásobe mnoho pekných log, nič sa nestane ak sa nejaké použije znova.

Vžite sa do kože niekoho, kto pozerá MLP len krátko, nepozná komunitu, nepozná "interný humor", nikdy v živote nebol na zraze. Naraz natrafí na CZ / SK fórum a vyskočí naňho toto. Blbo spracované logo, ktoré nemôže pochopiť (dôvody vyššie) a nič z neho nemá.

Chlapi, ak sa už toľko snažíte robiť cony, viesť združenie a robiť dobrý dojem, aspoň si neserte do huby.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Mi tohle všechno připomnělo jedno video...OT Mel:
(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne...

Nemůžu běhat venku, nemám vycházky a stejně s rukou v sádře ani trávu neposekám, autem se neprojedu, ani na motorce se nepro... áh vlastně motorky už nope Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Jde o nějaký inside joke, který neznám? Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Stylish activated...again
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

Pridajte si ma do Telegramu! @AleXanSK
Diskordér: Allperino#9558
The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)