Příspěvků: 161
Registrován od: Dec 2011
Hodnocení:
38
Tak tedy Udělám ještě jeden dotaz. bylo by možné udělat V Rp sekci Dvě fora? Jedno ve kterém budou hry a druhé ve kterém se bude jednat OOC? Tedy Mimo charakter. Protže velké skype skupiny se neosvědčují a někteří mají potíže se skypem a nebo s připojením.
Příspěvků: 161
Registrován od: Dec 2011
Hodnocení:
38
OOC Je diskuze mimo charakter a mimo hru samotnou. například domlouvaní se na přijmutí nového hrače. Diskuze o hře samotné třeba co by se hračum libilo a tak. Slouží jako neformální diskuze o hře. Out of Character. Osobně bych byl rád aby se tam přispívalo častěji. A aby tam bylo vice lidí ale není to asi tak zajímavé jako jiné možnosti tady na foru což je škoda. Rp funguje jako skvělý seznamovací funkce. Díky tomu jsem vlastně poznal spoustu skvělých lidí které bych nepoznal.
Příspěvků: 896
Registrován od: Jun 2014
Hodnocení:
18
Mno, chápu něčí problémy s připojením, ale Skype je rozhodně o Hodně lepší na domlouvání mezi hráči, než fórum...
Příspěvků: 1 196
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
74
Kterou část chceš zmenšit?
Meow?
Příspěvků: 4 291
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
147
@Keranis: Fix'd - jednoduse oznacis ten text a aplikujes font. Potencionalni problemy:
1) Tagy spatne ukoncene/pocnute
2) limit znaku na podpis.