Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Tak mě napadá, bude součástí srazu i něco jako brony burza? Rainbowlaugh
" Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky. " Holly, RD
Odpovědět
@Killanon: Burza myslis Aukce a nebo vendori co prodavaji svuj Swag? (jako treba Creepyho mobilni placko-vesta?)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
To mi nepřipomínej moje peněženka pláče, když ho vidím Rainbowlaugh jinak dva broníci na přespání se zapisují taky Twilightsmile neboli já a Cailean Ajsmug
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
U mě taky pár míst na přespání je/bude (přednost mají lidé z řad organizátorů a Slovenská výprava).

Spolubydlícím jsem oznámil, co se bude dít, tak budou na celý víkend pryč Rainbowlaugh což se na přespání hodí (více využitelného místa) a navíc od 1.1.2014 se budou pryč napořád.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
počítejte se mnou a s mými 200 kč Rainbowlaugh
Odpovědět
Přespávání u mě je v režimu domlouvání s rodičema, ale snad bych taky měl mít pár míst Pinkiesmile
Odpovědět
Update:
Prvni prispevek byl updatovan s nicky tech co zaplatili (kontrolovano dnes ve 12:00).

Dalsi update bude nasledujici den.

Diky za platby predem, pomaha to s resenim financi a administrativnimi vecmi v teto bana- eh byrokraticke zemi Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(07.10.2013, 10:17)Killanon Napsal(a): Tak mě napadá, bude součástí srazu i něco jako brony burza? Rainbowlaugh

Pro tentokrát to na oficiální úrovni neplánujeme, ale na příští setkání je to hodně zajímavý nápad Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(07.10.2013, 13:34)Jamis Napsal(a):
(07.10.2013, 10:17)Killanon Napsal(a): Tak mě napadá, bude součástí srazu i něco jako brony burza? Rainbowlaugh

Pro tentokrát to na oficiální úrovni neplánujeme, ale na příští setkání je to hodně zajímavý nápad Pinkiesmile

Awww, a já doufal, že zase uslyším Deeterův líbezný hlas Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Ideálně asi napsat Tomovi, tuhle variantu jsme příliš neřešili.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: