Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Zážitků je díky přípravě Czequestrie víc než dost - třeba osobní návštěva na Ministerstvu Zahraničních věcí ČR Rainbowlaugh vždycky když poslouchám ty příběhy, jak jsou úředníci nevrlí, neochotní... mě pokaždé překvapí, že při jednání s nimi téměř nikdy nemám problém a ochotně mi pomůžou, když potřebuju Pinkiesmile

@Niemand:
(18.07.2014, 12:24)niemand Napsal(a): Jinak ano, je to offtopic, protože tohle je sekce offtopic. Mě přijde divný, že ani v offtopicu člověk nemůže trošku uhnout od tématu. To by byl takovej problém, kdyby se tu nechala kratší diskuse trošku mimo? Příspěvky se tu nenahání, je to offtopic, pravidla neporušujeme, tak já v tom nevidím problém. Ano, tak asi by bylo lepší třeba o těch motorkách založit téma nebo psát do podobného, ale my tu nezačínáme diskusi na 10 stránek, jen se prohodilo pár příspěvků, já v tom problém nevidím.

Sekce offtopic (tzn. "mimo téma") je to proto, že fórum má jako hlavní téma MLP a ostatní věci patří do sekce offtopic. Kratší diskuze a větší tolerance by třeba fungovala, kdyby byli všichni zúčastnění rozumní a kdybychom s tím neměli ještě nedávno problémy Pinkiesmile

Kromě toho se o Offtopic dále dělí na další Okruhy (Seriály, PC hry...) a následně témata (vlákna), aby to tu nebyl jeden velký bordel - takže i v Offtopic sekci lze "býti offtopic" (a porušit tím zmíněné pravidlo), když budeš posílat příspěvky tam, kam nepatří. Když na danou věc není téma (vlákno), máš možnost jej v odpovídajícím Okruhu témat založit.

Pár příspěvků není problém - když jich je víc, založ nové téma. Příspěvky se tam dají přesunout - stačí požádat někoho z moderátorů, není to žádný problém. Když se to rozjede, už to tolerovatelné není - je pořád dobré mít na paměti, že ostatní uživatelé, kteří ono vlákno čtou, ho nečtou kvůli Offtopicu tam, ale především kvůli tomu, že je zaujalo téma (protože dovnitř vlákna před jeho prohlédnutím nikdo nevidí).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Je na čase zasmát se cizímu neštěstí aneb Azulka bojuje s počasím (počasí vede 3:0)

Pondělí: podle víkendového počasí vyrazím do práce oděna v sukni a halence. Deštník doma. Během dopoledne začne pršet a prší až do mého odchodu z práce. Domů dojdu mokrá jak pes. Sotva za mnou zapadnou dveře bytu, déšť ustane a do večera už nepadne ani kapka.

Úterý: dle pondělního počasí vyrážím do práce v tričku a černých manšestrákách se svetříkem a deštníkem, pro sichr. Během dopoledne málem umřu na přehřátí.

Středa: opakování pondělního scénáře. Jediný rozdíl je v tom, že tentokrát prší i po mém příchodu domů...

Čekám, co bude zítra...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Záleží na tom, co si na sebe vezmeš. Počasí se tomu přizpůsobí tak, aby tě co nejvíc vytočilo Trollestia

Murphyho zákony...

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
V tomto případě platili Murphyho zákona na 100% Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nedávno som bol na nákupe v supermarkete. Stojím pri pokladni, predo mnou ľudia, pokladničný pás zaplnený ich vecami. Akonáhle sa na ňom uvoľnilo miesto, začal som vykladať svoj nákup. Zrazu sa predo mňa do toho pol metra štvorcového postavila akási zakomplexovaná ženská, ktorá stála za mnou a začala si surovo vykladať svoj nákup. Trhlo mnou, mohol som jej v momente vynadať, no s kľudom Angličana jej hovorím:

"Prepáčte, stojím pred Vami."
"Mňa to nezaujíma, ja si ten nákup v rukách držať nebudem!"

Nepovedal som ani slova, no rovno som sa pred ňu postavil a spokojne si vyložil nákup.

Na druhý deň som ju stretol v tom istom supermarkete aj s partnerom. Pozrela na mňa tým zmaľovaným ksichtom (doslova, s tými patlaninami vyzerala ako klaun) s takým nenávistným výrazom, že nebyť ľudí naokolo, v momente vybuchnem od smiechu Rainbowlaugh

Kúpil som si aj cider.


Jedna vec ma aj potešila. Často mi príde ľúto mladých brigádnikov v super- a hypermarketoch veľkých reťazcov, zvlášť keď sú pre vedúcich posledná špina a tak s nimi aj zaobchádzajú. Raz som bol na nákupe a chudák pokladníčka bola s nervami v koncoch a totálne vyčerpaná (bolo to pred koncom smeny). Nedalo mi, aspoň som sa na ňu usmial. Úsmev opätovala a aspoň na moment som jej zlepšil náladu Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Za to máš aspoň päť Jamisákov Pinkiesmile

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
buďte na tumblru a najdete zlato.


A začal sem chodit do vegetariánské a opravdu krásné jídleny.
.
Odpovědět
Grand Frappé s kokosovou příchutí v kavárně Daniel.

Jestli budete někdy v Ově, tak se tam stavte, stojí to za to!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nalezena DDR X2 arkáda v místní herně. Pocit blaha dosažen.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Zjisteni, ze moje Brother tiskarna ma tak levne naplne ze 300+ stran Full colour me stoji jen ~90Kc !

Life is good! (and cheap!)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)