Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon – zahájení prodeje vstupenek a společná cesta
Hmmm mno tak ono mi asi uz je v podstate vsechno jedno, po tom co jsem lital po Kavosu v sukynce.. ouska, roh a bily set.. meh Rainbowlaugh

Kritika ta je mi u zadnich casti kde se koncetiny spojuji v utvar jehoz ucel kazdy z nas zna. Raritywink

Akorat to jeste nemam komplet takze nemuzu poslat prihlasku bez fotky pokud me pamet nemate.. cekam na zitra kdy mi prijede sprej na vlasy abych dodelal azurovy shading na paruce jako ma Vinyl a pak gelove ztuzil..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Pokud by někdo z účastníků GalaConu dorazil i na Letní Filmovou Školu do Uherského hradiště, tak byste se mohli se mnou z Hradiště svézt autem, kterým tam budu (pak ho nechám v Praze Pinkiesmile ) Uvítal bych rozhodně nějakou společnost na cestu, protože zatím jedu sám a je to dlouhá cesta Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Po dnešním telefonátu s řidičem přináším čerstvou dávku infomací (ta dá).

Odjezd z Prahy je naplánován na 2.8.2013 na jedenáctou hodinu.(11:00 SEČ) Prosím, abyste všichni dorazili s předstihem, ideálně v 10:45 nejpozději, abychom nastoupili v klidu a aby nedošlo k nějakým zmatkům. Buďte v tom prosím maximálně zodpovědní, ať se na nikoho nečeká, je to zbytečná komplikace. Kdokoli by nestíhal, dejte včas vědět komukoli, kdo už bude na místě.

Návrat je plánován v pondělí po poledni.
Vyjíždíme takto brzo, abychom v klidu dorazili na místo kolem páté hodiny (cesta vyjde na cca 5 hodin) a mohli jsme si v převzím Bizaam a Plus lístky. Poté se přesuneme do Stuttgartu na party.

Odjíždět budeme z Černého Mostu, který je dobře dostupný metrem, a to přesně z tohoto místa:

Zblízka:
[Obrázek: 3Edbl.jpg]
Zdálky:
[Obrázek: 3EdcN.jpg]
Souřadnice: 50.109454,14.57873

Plzeňáci nechť se nechají nabrat zde, odhadem kolem půl jedné, ale ještě si to upřesníme. http://mapy.cz/s/7VR4

Platba cesty proběhne při nástupu do autobusu, připravte si 1200,- Kč (férové, což?)

A připomínám všem pod 18, aby sebou měli tento papír vyplněný a podepsaný, jinak bude zle: http://www.galacon.eu/galaconguardiandocument2013.pdf
Odpovědět
Ohledně toho papíru. Na stránce Galaconu je psáno že ho musí mít všichni pod 16 ne 18.
Nebo je to třeba ještě kvůli něčemu jinýmu? Nějak matně si vzpomínám, že se to na Vyšehradě řešilo.
Odpovědět
Myslím Tome že nic nezkazíš když ho budeš mít taky... Spíš jen pro případ že by tam s tím (i když je to nepravděpodobné) někdo měl problém.

Jinak cena super! NP. Dáte někdo z orgů (Darm) vědět Timmymu ohledně příjezdu? Nebo to mám udělat já? Ptal se mě na to když jsem platil ubytování...


[Obrázek: phagaladep.jpg]
Na čas odjezdu mi jednou vlaky z domu pěkně naprd (moje trasa - přistupte, fixed) => budu v Praze už 7:59, proto:
Páchám snídani mezi 8:00-10:00 v blízkém okolí Hlavního nádraží!
(ještě nevím jestli Restaurace/Kavárna nebo jenom lavička...ikdyž...)

Myšlenka ja taková, že během těch dvou hodin posbíráme všechny co přijedou po kolejích, zdlábneme nějaké muffiny a kopretinové tousty, já do sebe naleju kafe konzistence temné hmoty a v 10:00 se majestádně přesuneme na Černý Most. Metrem je to 25minut, což je myslím s dostatečnou rezervou.

Kdo na mě chce telefon, napíše mi PM a já mu ho obratem pošlu. Těším se! Pinkiehappy
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Tome, bylo by dobré, kdybyste ho měli všichni neplnoletí, jen tak pro sichr, abychom kdyžtak měli v ruce papír, že jsme vás neukradli za účelem molestění. (Což pokud pojedeme v cosplayích může někoho napadnout docela snadno.)
Odpovědět
pidi: Pojedu z Uherského hradiště v ten den po D1 autem, takže bych pro tebe klidně mohl zajet do Jihlavy Ajsmug

Auto budu mít úplně prázdné a mohl bych taky nabrat kohokoliv, kdo bude někde poblíž téhle trasy http://goo.gl/maps/xBxjL

Uherské hradiště - Brno - celá trasa D1 (odkud můžu kdykoliv sjet pro další zájemce do nějakého většího města v okolí) - Praha (Jižní spojka - Městský okruh - Černý most)

Edit: Z Uherského hradiště budu vyjíždět někdy kolem 5AM, nebo dříve.

Edit2: pidi: až teď jsem si všiml těch transparentů, co mají poníci na tom tvém obrázku Twilightangry2 Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Přes Pardubice takhle po ránu vlaky jezdí každou chvíli. Asi se pokusím vyrazit tak, abych dojel kolem deváté a připojím se k už dorazivším.

Mimochodem, pidi, odkaz na trasu nefunguje, bude potřeba nějaký jiný.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
(16.07.2013, 18:34)TheKubajs Napsal(a): Tome, bylo by dobré, kdybyste ho měli všichni neplnoletí, jen tak pro sichr, abychom kdyžtak měli v ruce papír, že jsme vás neukradli za účelem molestění.

Ok, jasně. Každopádně dík za info! Pinkiesmile
Odpovědět
(15.07.2013, 14:37)Jamis Napsal(a): The hell I want to have fun with it Rainbowlaugh


I'll participate, too Pinkiesmile It'll sure be fun Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)