Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
(03.02.2014, 00:02)Honzdir Napsal(a): Vážně se mi nechtělo odcházet a pipo a Lumíku, vy potvory jste ukončili Pragáč tím, že jste snědli ty dva tousty! To vám fakt nezapomenu!

Já za to nemohu. Víš, s jakou těžkostí jsem ho dojídal? Ale měl jsem hlad! Rainbowlaugh Zkus pracovat jako úklid na FFku a sám pocítíš na vlastní kůži. A to nebylo jediné. Pak jsem pil i poslední kofolu. Hrozně moc se omlouvám, že jsem ukončil všem Pragofest. Fluttercry

Každopádně bych málem zapomněl... Ahoj Blacku Rainbowlaugh
Kawai! To je tak dokonalý slovo :3

Má spisovatelská tvorba
Neváhej a přečti si pár řádků ^^
Odpovědět
(02.02.2014, 22:57)pidi Napsal(a): To zas byla ostuda! No, začněme zvolna... Twilightsmile

[Obrázek: JamisNas.jpg]

Such powa1!

Lister by rekl:
[Obrázek: jamis-prograss.png]
Odpovědět
(03.02.2014, 01:52)Gris Napsal(a): Corwin: Dík za informaci, ale čí maskot a proč?

Libussa - Libuse - maskot Prazskych mega srazu a, nyni, MLP conu Twilightsmile

---

Jinak za PragoFFest urcite kudos Tomovi a Corwinovi za zvladnuti veskere prace a organizace, Tom urcite dostal spoustu experience, par talent pointu a mozna i novy perk - sedive vlasy Rainbowlaugh

Opravdu jsem necekal, ze se to strhne az v takovou blaznivost jako byla "Ascendace" Jamise a pak pruchod a svate prijimani do rad Bronies od kazdeho, kdo chtel Rainbowlaugh Fakt super zazitek a would do again 10/10.

Velky dik Janosovi za MLP:CCG turnaj ktery velmi hodne zasponzoroval z vlastni kapsy a ze dokazal Jamise konvertovat na karticky! Rainbowlaugh

Diky za puding, Zebra x Vinyl shipping a mnoho dalsiho.. moje zaznamove medium trpi mensi poruchou po tom vsem Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Odpovědět
Tak kde jenom začít... PragoFFest byl skvělý, úžasný... (superlativy vynechány, protože tl;dr) con, který jsem si neskutečně užil o to víc, když bylo vidět, že na to užívání si nejsem sámTwilightsmile

Velké mé díky:

Tom, Corwin - za organizaci line, při které bylo potřeba více než málo kýblů na nervy, ale zvládli jste to na výbornou. Už slyším ty připomínky, ale v tuhle chvíli vás nechám dopovídat a předchozí tvrzení zopakuju.

Přednášející a kdokoliv, kdo jakkoliv pomohl s organizací programu/conu - bez vás by to nešlo a díky vám se účastnící skvěle bavili!

Účastníci - přišli jste a bavili se. To je pro organizátory ta největší odměna Pinkiesmile

Cosplayeři - bylo skvělé vidět, kolik lidí dorazilo v kostýmech. Celému programu to dává ten správný šmrnc Pinkiesmile kromě těch, kteří se ukazují pravidelně, Trixie, Shining Armor, Octavia, Colg... eee.. no však víte kdo ... a všichni ostatní, na které si v aktuálním pracovním fofru nedokážu vzpomenout. Doufám, že dorazíte příště, protože při tomhle počtu budeme moci uspořádat vlastní cosplay contest Twilightsmile a že to není nic tak složitého jste mohli krásně vidět právě u Octavie - jednoduché a zároveň velmi přesné (to cello mě dostalo stejně jako kartáček na Karaoke).

JanoSovi díky za CCG (ke které jsem se přes své velké počáteční pochyby přidal) a teď rozhodně nelituju - hlavně za jeho trpělivost se mnou samým

pidi, Alkel & všichni, co dali dohromady "vy-víte-co" - no jak bych vám to řekl... Rainbowlaugh Pinkiegasp ... a tuna dalších. Tak nějak mi asi pořád nedochází, co se vlastně stalo a jaké to bude mít důsledky (přibližně stejně, jako po aukci na letošním Galaconu)... "Totally Unexpected Result of My Little Pony" získalo nový rozměr. Díky za energii čas a nadšení, které jste do toho dali, protože to bylo 120% cooler than everything expected - doufám, že nejenom pro mě.

... a v neposlední řadě má můj velký obdiv Lumík (aka Shining Armor) - v jednu chvíli jej vidím, jako velitele královské stráže se vší grácií a o pár minut později v plném zápalu organizátora nasazuje všechny síly, aby con probíhal hladce, aniž by ztratil převlečením z kostýmu ztratil byť jen špetku svého charakteru. Chlape, klobouk dolů!



(02.02.2014, 19:30)Northern Cross Napsal(a): Díky moc všem a doufám že jste si užili můj včerejší grandiózní odjezd Rainbowlaugh Díky Jamisovi [spoiler: (i když vzhledem k tomu, v jakých situacích jsme se s Jamisem od Vánoc viděli, si začínám říkat jestli mi nenosí smůlu)] a Adamovi za pomoc. Už je všechno OK, ale bohužel mi nebylo dobře a nemohla jsem se dneska přijít se všemi rozloučit.

My jsme rádi, žes nakonec v pořádku Pinkiesmile [spoiler: Myslím, že nenosím smůlu jen nekonečnou nepravděpodobnost] Nevadí - určitě jsme se neviděli naposled. Mimochodem tvoje Pinkie byla úžasná!

(02.02.2014, 22:57)pidi Napsal(a): To zas byla ostuda! No, začněme zvolna...

[Obrázek: JamisNas.jpg]

Tímhle jste mě v tu sobotu večer fakt dorazili... Rainbowlaugh

(02.02.2014, 23:52)Zagami Napsal(a): Ještě jsem chtěla říct...

Dnešní Iluzonova přednáška mě inspirovala a napadlo mě jedno téma, které bych třeba i odpřednáškovala na FFku. Na koho se mám s tímhle případně obrátit?

(Jako, asi je ještě moc brzy, ale známe to... )

Yup, ještě je brzy, ale nezapomeň na to - až se tu objeví vlákno ohledně Festivalu Fantazie, bude tam určitě výzva a postup pro ty, kteří by chtěli přednášet. A jak už bylo na PGF zmíněno: 1) nebojte se toho; 2) tahle zkušenost se vám bud hodit víc, než si myslíte - prezentovat sebe/něco jiného o čem něco víte je dovednost, kterou použijete v životě mockrát.

(03.02.2014, 00:02)Honzdir Napsal(a): A ano, Black... Nebo mám říct Honzdir? Rainbowlaugh Reakce, které jsme včera dostávali od nechápajících lidí, byly dokonalé! Rainbowlaugh Výměnu cosplayů si rozhodně zopakujem! Heh, krásná vzpomínka na Jamise: "Popravdě, první věc, co mě napadla, když jsem vás dva viděl, byla, že Black nějak přibral"
A taky hláška, kterou jsem zaslechl dneska asi od šesti různejch lidí: "Black je strašnej Honzdir"

Prohodit si cosplay, pokud jste si aspoň trochu podobní je výborná sranda Rainbowlaugh lámal jsem se smíchy v pase a konečně tohle viděl z druhé strany. Obzvlášť reakce: "Hele, otoč se a projdi se ke dveřím a zpátky. Chci vidět jak vypadám zezadu!" byla výtečná, protože to samé mě zajímalo, když na FF došlo na totéž mezi mnou a Corwinem.

(03.02.2014, 01:52)Gris Napsal(a): Corwin: Dík za informaci, ale čí maskot a proč?

Maskot Pražských srazů potažmo Prahy: po vzoru Canni (GalaCon), Britannia (BUCK), Aurora (CrystalFair) a Madame Banane (BronyDays) proběhla tady na fóru před velkým pražským srazem soutěž o oficiálního maskota a tohle je výsledek.

Autorkou Libuše (původně pracovní název, ale se to tak nějak samo ujalo) je Aya Yai. Před pár dny jsem v rámci jedné akce požádal (podle Ayiny předlohy) o její ztvárnění i Eile Monty:


(03.02.2014, 04:21)Xeelee Napsal(a): Už tu bylo napsáno téměř vše a nechci to tu opakovat, takže takhle:

1) Froldova přednáška byla skvělá a vzbudila ve mně zájem o díla zdejších spisovatelů. Jen je škoda, že na ně budu mít čas maximálně cestou z/do práce (spousta času) a nemám si je na čem číst. Asi si je budu tisknout a pak si ta oblíbená třeba svážu Pinkiesmile

2) Stánek Poláků! Level over 9000. mám 4 nový hrníčky Vlastní design:
[Obrázek: cI5YHwR.png]
3) Pokračování PoníConu cestou k Jamisovi a u Jamise Rainbowlaugh

A já ti děkuji za tenhle příspěvek Pinkiesmile ty a Frolda jste totiž na PragoFFestu ukázali, že i přes všechny události tady na fóru nemáte IRL problém, i když spolu nemusíte ve všem souhlasit Twilightsmile Konečný důkaz toho, že výkřiky o rozpadu komunity tady na fóru si nemá smysl kazit den, když se Frolda a Xeelee dokážou sejít na conu a bavit se - this made my day!

(EqG) - [spoiler: Twilight Sparkle: The magic of friendship doesn't just exist in Equestria. It's everywhere. You can seek it out, or you can forever be alone. The choice is yours.]


Ad afterparty u mě, Corwina a Alkela doma: na tvůj výraz, když jsi přišel do kuchyně dlouho nezapomenu.. HEHEHE!

Kolik CZ/SK bronies je potřeba k výměně žárovky?
Šest. Jeden fotí, druhý vylizuje mísu od Fluttershy-Pinkie pudinku a čtyři lepí nafukovací zebru na strop.

Nevěříte?
[Obrázek: BffOQumCUAEEp1i.jpg]

PS: Fotky mi leží ve foťáku, ale do středy (než zmizím na Poněcon) budou veřejně k dispozici.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
kdo nestihl pragoffest, tam mám speciálně natočenou 1 přednášku aneb, jak Jamis promlouvá do duše bronies i ne-bronies. doufám, že nevadí, že to uploadovaný na YT.
Přišel mi jako dobrý nápad video rozšířit mimo hranice bronies, aby lidé alespoň trochu pochopili (které to zajímá) jak to s námi je.
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Ahojky... moc jsem si to na pragofestu uzil..... jako ucastnik i jako organizator Pinkiesmile Dpufam ze brzo bude dalsi sraz prptoze letos to bylo poprve co jsem se mezi vas poradne zapojil a ohromne jsem si to uzil.... Dekuju Pinkiesmile
Odpovědět
Jelikož bych vice méně opakoval to co tu bylo řeceno, tak to zkratim jen na poděkování všem, díky kterým jsem si to maximálně užil ať už to byly organizátoři nebo ucastnici. Každý sraz který absolvuji mne utvrzuje v tom, že přidat se k bronies bylo jedno z nejlepších rozhodnutí co jsem v živote udělal.

Odesláno z mého IdeaTabA1000-F pomocí Tapatalk
Odpovědět
Děkuji za krásný Pragoffest. Jenom je škoda že tolik lidí nepoznali můj cosplay Dana. Teď si plánuju přednášku na téma Dan vs.
Why is friendship magic? Because magic doesn't exist.

The deepest solace lies in understanding.

Odpovědět
Nejsem sice moc dobrej psací člověk, ale pokusím se Twilightsmile

Děkuji všem za dokonalej Con ( tentokrát né sraz Rainbowlaugh), ze jména Janosovi ( naučil mě aspoň trochu kartičky a udělal ze mě závisláka Rainbowlaugh), Pidimu, Jamisovi , Corwinovi a prostě všem Twilightsmile (Sorry pokud jsem ta jména nenapsal správně)
Přednášky byly dokonalé a hodně užitečné + Molestia a její sprcha Rainbowlaugh a Pidiho rohlíky s párkama a aneb jak ušetřit na Con.
Dobré Cosplaye jako vždy + hodně zábavy a k tomu přemýšlím že si zkusim udělat nebo sehnat taky nějakej Cosplay (nejspíš Chees Toastera :-D )
No prostě dík a přeji všem hodně zdaru a doufám že někoho s přáteli potkáme na BronyConu v Baltimoru USA
A ještě se určitě stavím ve Skanzenu atd zahrát karty Twilightsmile

PS: Objednávám celou krabici Booster packu z USA Twilightsmile
Kámoš tam momentálně je Rainbowlaugh
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)