Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keranis' Translation Trance!
#71
Myslím, že si od shipů dám na chvíli pauzu Pinkiesmile Už mi z toho ňufání hrabe Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#72
Rainbowlaugh To chápu, taky bych se asi zbláznila kdybych překládala nejdřív Dny na univerzitě a hned na to začala překládat další podobné zamilované příběhy Rainbowlaugh
Odpovědět
#73
*Fanfára*

Dopisy od tajného obdivovatele jsou hotové! Pinkiesmile

(Tady máte celý fanfic od začátku, pokud jste si počkali na hotový překlad: ODKAZ)

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#74
Krása, krása, krása Pinkiesmile
nic se nevyrovná homo-vztahům mezi poníky a to vše na sto způsobů (ne-li tisíc... a i to je málo) Rainbowlaugh Vždyť takhle by měli už dávno vyhynout na nedostatek populace...
Nicméně krásné lovestory. Jednoduché a složité zároveň. Gratuluji za dobrý výběr, brilantní provedení a zdárné dokončení.
+Derpy Derpytongue2

[spoiler: Teda já čekal, že Rainbow vleze oknem, ale výbuch dveří to vyřešil snad nejlíp]
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#75
Děkuji pěkně Pinkiesmile

Teď asi nějakou dobu budu vydávat jen kraťoučké minipovídky, protože škola si nebere servítky Twilightoops

OT:
(15.06.2014, 21:22)Draim Napsal(a): nic se nevyrovná homo-vztahům mezi poníky a to vše na sto způsobů (ne-li tisíc... a i to je málo) Rainbowlaugh Vždyť takhle by měli už dávno vyhynout na nedostatek populace...
Beztak se množí mitózou Rainbowwild
[Obrázek: 45948b33b6562758905bcc2ebbeb3da6.jpg]

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#76
[Obrázek: 141803_r.png?1383003407][Obrázek: 161075_r.png?1389909753][Obrázek: 179490_r.png?1396319540]

Flintovy Jiskry. Sbírka tří přeložených povídek pojmenovaná podle autora Flint Sparks Pinkiesmile Každá je trochu jiná, ale obecně by se daly zařadit mezi komedie. Je možné, že později rozšířím tuto sbírku o nějakou další Jiskru, ten týpek toho napsal fakt hodně Pinkiehappy Přeji pěkné počtení!

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#77
Když jsem kontroloval nové příspěvky, byl jsem naštvaný tak, že bych odpálil Prahu. Po přečtení toho druhého příběhu se nemůžu přestat smát. Skvělý výběr, dokonale zvedne náladu.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#78
Wow Rainbowlaugh

U těch prvních dvou sem se málem udusila smíchy ale u toho posledního sem málem brečela no....

Prej Jak Twilight převrhla stůl RainbowlaughDDD U toho sem se nasmála asi nejvíc Rainbowlaugh
Odpovědět
#79
I'M BACK, SQUEAKERS!!!

Tentokrát jsem se pustil do něčeho nového: Do komiksu!

Originální autor: Newsbiepud

FRIENDSHIP IS DRAGONS
Šest holek se vydá na fiktivní dobrodružství do světa poníků. Dokážou si získat přízeň kostek a překonat záludné pasti nastražené škodolibým PJem? Dokáže PJ udržet nervy na uzdě, když mu šest hráček přímo před jeho očima obrátí celou kampaň naruby? To zjistíte jen jedním způsobem.

Plánuju tam přidávat zhruba deset stránek týdně, uvidíme, kolik času na to bude Raritywink A taky si asi najdu lepší způsob, jak ty obrázky sdílet, než fotogalerii na Webnode.. Ale to zatím postačí. Pokud budou písmenka příliš malá, klikněte pravým a poté klikněte na "otevřít v nové záložce" nebo něco podobného.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#80
Další runda komiksů je tady! Pinkiehappy

ODKAZ

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)