Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keranis' Translation Trance!
Jsem rád, že se vám Upír líbí Pinkiehappy

Je pátek, a to znamená další balík kapitol: Rozcestník byl aktualizován, byly přidány kapitoly 7-11.

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Takže každý pátek výjdou nové kapitoly ? Rainbowhuh Já se dalšího pátku nemůžu dočkat ! Já se z toho čekání asi zblázním ! Rainbowwild
Ne pozdě, to už se stalo Pinkiecrazy Rainbowlaugh Pinkiehappy Twilightsmile :O
Tady něco k těm kapitolám ale jestly ste to nečetli tak to neotvírejte ať si to nezkazíte Raritywink
Vinyl je upírka ? To tu ještě nebylo ale už jsem o tom slyšela a mám na to jeden názor: nestojím za tím ale líbí se mi to Pinkiesmile Je to jiné než normální Shipping OctaScratch a dost mě to překvapilo, je super že jsi to přeložil Keranisi, protože jinak bych se k tomu asi nedostala a ni nepřečetla.
Máš každý překlad suprově přeložený a zajímavé je že překládáš vždycky to co mě opravdu zaujme a jsem naprosto nedočkavá na další kapitoly a nebo části.
Nevíc mě ale překvapila Luna....Luna je upírka ? To jako vážně ? Rainbowhuh Ale je to super Rainbowlaugh A že by to co Octy pokousalo byl Vlkodlak a přenesl to na ní ? Byl by to hustej obrat Rainbowwild
Děkuju skoro pořád a možná už to pro nikoho nic neznamená ale je jedan věc za kterou jsem ještě nepoděkovala.....
Děkuju že žijete lidi Pinkiesmile Že jste tu a dáváte nám do života čtení něčeho co by lidé jako já kteří v cizích jazycích nejsou tak dobří, nepřečetly Pinkiesmile
Mám vás za to ráda Pinkiehappy I když to dávám asi najevo moc často Pinkiesmile
Hodně štěstí do života přeje Nikolka :3
PS: Dlouhý komentář Again :33
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět
Třetí pátek ze čtyř, a další upíří balík je opět tady! Rozcestník byl obohacen o kapitoly 12-17.
EXPLOSIONS?!! Pinkiecrazy

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Nemá tu někdo z přítomných TARDIS? já to čekání do dalšího týdne nevydržím. Takhle jsem se už dlouho nenasmál Pinkiehappy Budeš mít v záloze na další překlad něco podobně vtipného, že jo? ŽE JO?!
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Ano Dino...Nemá někdo z přítomných TARDIS, že bych se do příštího pátku svezla s tebou ?
Karinisi...PROČ AŽ PÁTEK ! TO JE TAK STRAŠNĚ DALEKO !!! Nemůžu se dočkat ! Ne Ne Ne ! Vyletím do vzduchu a rozkopnu meloun....I když žádnej meloun nemám ale Představím si že mi tu jen tak levituje Pinkiecrazy
Teď vážně....
Spoiler pro ty kdo nečetli ať si představí že jsou vlkodlaci a to talčítko STŘÍBRO !
Ehm...Já to věděla že se OCTAVIA Stane Vlkodlakem, nebo spíše lykanem to je vlastně milejší vzhledem k tomu že se může měnit jen svojí vůlí Pinkiehappy Ehm...Kruh měsíce se "schází"v obchodu s koblihami...Jako vážně ? Málem jsem umřela smíchy hlavně při téhle části s dvojsmysly (if you know what i mean Rainbowdetermined2 )A ještě lepší že členové kruhu měsíce dostanou slevu do supermarketu, určitě se vyplatí být členem Pinkiehappy Při tom jsem spadla ze židle a probudila sousedy svím burcivým smíchem....Vážně Rainbowlaugh Koho tohle napadlo xDD
Hodně štěstí do života přeje Nikolka Pinkiesmile
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět
Děláte mi strašnou radost lidi! Pinkiehappy Upřímně jsem se trochu bál, že mě s Upírem pošlete do háje, ale zdá se, že se chytil vskutku znamenitě Rainbowkiss

A TARDIS jsem viděl kdysi dávno na sraze v Bratislavě. Bohužel si ji jeden broník spletl s kadibudkou, takže doporučuju trpělivě počkat Derpytongue2

(24.10.2014, 20:37)Nikolkax3 Napsal(a): Ne Ne Ne ! Vyletím do vzduchu a rozkopnu meloun....
Tak z tohohle jsem chytil záchvat Rainbowlaugh

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Krása Twilightsmile
Co tak koumám, tak to má být "crossover" (schválně to je v uvozovkách) se ságou Twilight, ale mě to mnohem víc připomíná universum Underworld, což mi připadá mnohem... působivější.
Každopádně tohle nemá obdoby Rainbowlaugh pěkný kus práce
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
hmm hezký že vydáváš upíra, ale co changelings? kdy tam můžem očekávat další kapitolu?
Odpovědět
Čtvrtá kapitola je způli hotová a rychlost překladů se limitně blíží nule. Prokrastinuju, ano, já vím... Facehoof

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
(24.10.2014, 20:53)Keranis Napsal(a): A TARDIS jsem viděl kdysi dávno na sraze v Bratislavě. Bohužel si ji jeden broník spletl s kadibudkou, takže doporučuju trpělivě počkat
Tak z tohohle jsem zase dostal záchvat já XD.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)