Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2015 - FAQ diskuze
The Mystery is gone, the Applejack's have been doubled!

Why have just one Applejack, when you can have two?! The Applejack has been DOUBLED! Please welcome Bibiana Ondrejková!

Our very first VA guest from Slovakia, known to bronies for giving her voice to Applejack! She has found many ways to be famous at: theater plays in Bratislava, TV and radio performances. She also uses her talents to inspire and teach the next generation of actors at Conservatory in Bratislava. She lends her voice to many foreign actors (e.g. Julia Roberts, Jennifer Garner) in Slovakian media: Phoebe (FRIENDS), Rebecca (NIGHT AT MUSEUM) and many others. Besides the art she also participated in social and charity activities

---

Proč se spokojit jen s jednou dabérkou Applejack, když je jich více?! Ne jedna, ale dvě Applejack nás navštíví! Prosím uvítejte Bibianu Ondrejkovou!

Naším prvním slovenským hostem je dabérka Applejack! Kromě dabingu MLP je známá jako divadelní herečka v Bratislavě, ale objevuje se také v televizi a rozhlasových hrách. Svůj talent si nerada nechává pro sebe. Vyučuje další generaci herců a hereček na bratislavské konzervatoři. Svůj hlas propůjčila mnoha postavám. Například Phoebe z Přátel, Rebece z Noci v muzeu a spoustě dalších. Dabuje například Julii Roberts nebo Jennifer Garner. Kromě toho se účastní mnoha společenských a dobročinných akcí.


[Obrázek: Bibiana_web.jpg]

OC Design by Cwossie
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Další Applejack? Yay! Twilightsmile

Granny Smith Napsal(a):Tak to asi bude chtít větší koryto se ciderem...
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
To bude spousta jablek do aukce...
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
teda to sou hosti, nic moc, sama Applejack, to me nebere vubec AJ lie
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
You know what, Jamisi? V rychlosti jsem se na ten Apple family reunion v CZ podíval, a líbilo se mi to! Že bych se přece jen přinutil to zhlédnout? Ale ta dabérka vážně jede, hlas má dobrej, i fráze už mě neurážej, ale usmívám se u nich Twilightsmile A Raise this Barn - mám jí z osu! naposlouchanou, ale až na pár tónu mimo taly skvělá! Páni Rainbowlaugh Něco se děje Rainbowlaugh
Odpovědět
To už můžeme přejmenovat z Czequestria na Apple Family Reunion Rainbowlaugh

Už se těším, teď jenom vyřešit dilema jednoho voucheru a dvou hostů Applejackconfused

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Vouchery budou nakonec na obcerstveni, tentokrat nove a lepe vyresene Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Mám dotaz, budou na sobě lidi mít cedulky s Nicky/Jmény? Sice docela dost lidí znám z Karaoke, ale taky docela dost ne a bude se mi líp dohledávat a nahánět Rainbowlaugh
Odpovědět
Na lanyardu, který bude zároveň sloužit jako vstupenka, bude místo pro vyplnění nicku Pinkiesmile
Odpovědět
What Jakluk said - jako v roce lonskem, akorat novejsi disajn! A lanyard nyni s gradientem !!111!1!1 Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)