Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
jo mám ještě něco co by se mohlo hodit je to taková trefa pač se mi to nestává často je to sen co navazuje na ten předchozí probudil jsem se už ve snu ale nic tam nebylo jen nicota a někdo nebo něco pak se ozvalo siným ale sípavým hlasem jak jsi se povážil zemřít ty hlupáku pak jsem ucítil bolest podobnou elektrickému výboji a na chvíli omdlel pak jsem se probudil na sále a všude byla krev a spousta doktorů a si se mě snažili zalátat ale já nechtěl bojovat pak se v operačním sále obě vila flutershy a hleděla na mě pak jsem vykašlal krev a zavřel oči po chvíli jsem je otevřel ale už tam nebyla pak se tam zjevil jakýsi stín.a objal jednoho z hlídačů ten jím prostoupil a donutil ho jít až ke dveřím a kam si zmizet pak sem najednou upadl do bezvědomí a slyšel ten hlas nadával a nechtěl mi dovolit zemřít pak jsem se zeptal proč a zrovna když to chtěl říct tak jsem se probudil do jiného snu a tam pinke pie zakřičela párty a přidala je čas umřít pak jsem se probudil šel se umejt a trochu si nabrousit nůž zbytek znáte ND/N
Odpovědět
No nic tak se vám taky svěřím Rainbowlaugh Konečně se mi zdál první sen o ponících (no už bylo na čase). Zkoušel jsem využít aspoň té trochy co o snech vím a ono se to povedlo... teda nevím jestli to byl zrovna dobrý nápad... cca hodinu před spánkem jsem se soustředil na MLP... Ale bohužel jsem se soustředil na Cupcakes... Rainbowlaugh Kdo zná Cupcakes (to asi všichni) tak si dokáže živě představit jak ted sen vypadal. Takže moje zkušenosti se snama s poníkama... CUPCAKES!

Naštěstí jsem byl místo Pinkie Pinkiehappy
Good night everybrony have a nice dreams... ABOUT CUPCAKES!!!
Oh yes! It's about to get MUCH worse...
Odpovědět
Já jsem zase dlouho nic poníkovitého ve snech neměl, když nepočítám momentku, ve kterém jsem cestoval poblíž Discorda. Místo toho se mi ve snech motají Dalekové nebo věci, které je nějak připomínají.
Mimochodem, na Daleka, který se motá jak ožralý, je úžasný pohled.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Hoši nevím co berete, ale chcu to taky. Pony dream sem nikdy neměl a to na poníky myslím od rána do večera, čumím na ně před spaním i do rána a nic.
Já vlastně v posledních měsících moc snů nemám... ale přes den sním pořád Pinkiesmile
Odpovědět
Tak já začínám mít čím dál více pony snů. A z jednoho teď budu dělat další FF (Jako všechny ostatní Rainbowlaugh )
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(08.10.2012, 21:06)RadlanJay Napsal(a): Hoši nevím co berete, ale chcu to taky. Pony dream sem nikdy neměl a to na poníky myslím od rána do večera, čumím na ně před spaním i do rána a nic.
Já vlastně v posledních měsících moc snů nemám... ale přes den sním pořád Pinkiesmile

já nvim jak ty ale já bych radši žádný sny neměl stejně jsou většinou o jednom ale měl jsem i pár hezkých

tak či tak snaž se a cesta se ukáže ale pozor nemusí byt tak hezká jak se zdá
Odpovědět
(08.10.2012, 21:06)RadlanJay Napsal(a): Hoši nevím co berete, ale chcu to taky. Pony dream sem nikdy neměl a to na poníky myslím od rána do večera, čumím na ně před spaním i do rána a nic.
Já vlastně v posledních měsících moc snů nemám... ale přes den sním pořád Pinkiesmile

Já na to du jinak. Když chci psát povídku, tak se ho snažím snít. Projedu si pár dílu mlp, přečtu si část povídky, kterou již jsem napsal, a těsně před spaním to zopakuji. Pak v posteli si to pořád přehrávám dokud neusnu.

A jak píšu Můj Malý Chtíč ... to jsou zajímavé sny Twilightblush
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dnes som mal prvý krát sen z ponikmiPinkiehappy. Snívalo sa mi, že počitač dokonale vykreslil charakter fluttershy a premiestnil ju do umeleho ľudskeho telaRainbowderp. Ona pobehovala po ponyville a niečo riešila, pričom sa ohanaľa francuskym klučom ako zbraňouPinkiecrazy. Nakoniec som sa dozvedel, že sa snaží zistiť ako by sa mohla prevteliť do mačkyPinkiegasp. Boli aj podivne backstories okolo toho, ako napr. vyšetrovala vraždu v katedrále mačiek a podobne, ale tie si už úplne nevybavujemDerpytongue2.
Friendship is magic; magic is heresy.
Odpovědět
(08.10.2012, 19:36)Nightmare0312 Napsal(a): No nic tak se vám taky svěřím Rainbowlaugh Konečně se mi zdál první sen o ponících (no už bylo na čase). Zkoušel jsem využít aspoň té trochy co o snech vím a ono se to povedlo... teda nevím jestli to byl zrovna dobrý nápad... cca hodinu před spánkem jsem se soustředil na MLP... Ale bohužel jsem se soustředil na Cupcakes... Rainbowlaugh Kdo zná Cupcakes (to asi všichni) tak si dokáže živě představit jak ted sen vypadal. Takže moje zkušenosti se snama s poníkama... CUPCAKES!

Naštěstí jsem byl místo Pinkie Pinkiehappy
Good night everybrony have a nice dreams... ABOUT CUPCAKES!!!

Já měl stejný sen, ale zdálo se mi, že jsem na místě Rainbow Dash, do detailů nebudu zacházet.
All problems are illusions of the mind.

- Eckhart Tolle


Odpovědět
Mam rád sny o ponícíchPinkiehappy
Zdaj se mi pořádTwilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)