Příspěvků: 74
Registrován od: Jul 2012
jo mám ještě něco co by se mohlo hodit je to taková trefa pač se mi to nestává často je to sen co navazuje na ten předchozí probudil jsem se už ve snu ale nic tam nebylo jen nicota a někdo nebo něco pak se ozvalo siným ale sípavým hlasem jak jsi se povážil zemřít ty hlupáku pak jsem ucítil bolest podobnou elektrickému výboji a na chvíli omdlel pak jsem se probudil na sále a všude byla krev a spousta doktorů a si se mě snažili zalátat ale já nechtěl bojovat pak se v operačním sále obě vila flutershy a hleděla na mě pak jsem vykašlal krev a zavřel oči po chvíli jsem je otevřel ale už tam nebyla pak se tam zjevil jakýsi stín.a objal jednoho z hlídačů ten jím prostoupil a donutil ho jít až ke dveřím a kam si zmizet pak sem najednou upadl do bezvědomí a slyšel ten hlas nadával a nechtěl mi dovolit zemřít pak jsem se zeptal proč a zrovna když to chtěl říct tak jsem se probudil do jiného snu a tam pinke pie zakřičela párty a přidala je čas umřít pak jsem se probudil šel se umejt a trochu si nabrousit nůž zbytek znáte ND/N
Příspěvků: 28
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
1
No nic tak se vám taky svěřím

Konečně se mi zdál první sen o ponících (no už bylo na čase). Zkoušel jsem využít aspoň té trochy co o snech vím a ono se to povedlo... teda nevím jestli to byl zrovna dobrý nápad... cca hodinu před spánkem jsem se soustředil na MLP... Ale bohužel jsem se soustředil na Cupcakes...

Kdo zná Cupcakes (to asi všichni) tak si dokáže živě představit jak ted sen vypadal. Takže moje zkušenosti se snama s poníkama... CUPCAKES!
Naštěstí jsem byl místo Pinkie

Good night everybrony have a nice dreams... ABOUT CUPCAKES!!!
Oh yes! It's about to get MUCH worse...
Příspěvků: 74
Registrován od: Jul 2012
(08.10.2012, 21:06)RadlanJay Napsal(a): Hoši nevím co berete, ale chcu to taky. Pony dream sem nikdy neměl a to na poníky myslím od rána do večera, čumím na ně před spaním i do rána a nic.
Já vlastně v posledních měsících moc snů nemám... ale přes den sním pořád 
já nvim jak ty ale já bych radši žádný sny neměl stejně jsou většinou o jednom ale měl jsem i pár hezkých
tak či tak snaž se a cesta se ukáže ale pozor nemusí byt tak hezká jak se zdá
Příspěvků: 17
Registrován od: Oct 2012
Hodnocení:
0
Dnes som mal prvý krát sen z ponikmi

. Snívalo sa mi, že počitač dokonale vykreslil charakter fluttershy a premiestnil ju do umeleho ľudskeho tela

. Ona pobehovala po ponyville a niečo riešila, pričom sa ohanaľa francuskym klučom ako zbraňou

. Nakoniec som sa dozvedel, že sa snaží zistiť ako by sa mohla prevteliť do mačky

. Boli aj podivne backstories okolo toho, ako napr. vyšetrovala vraždu v katedrále mačiek a podobne, ale tie si už úplne nevybavujem

.
Friendship is magic; magic is heresy.