Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Překlad: Background pony *FINISHED*
#91
Puzzliky Twilightblush
[spoiler: kdo ma aspon trosku inteligence (a cetl poctive kazdy dil) tak pochopi FacehoofPinkiecrazyTwilightblush]
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
#92
*šťouch*
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#93
Tak jo lidi, po bezmála 18 měsících je hotovo. Během překladu tohodle ficu jsem za ten rok a půl zažil docela dost (na můj vkus až moc) životních mezníků a věřte nebo ne, Lyra mě opravdu ani na moment neomrzela. Smekám před autorem, zase.
Mám toho docela dost načteno včetně takovejch mistrů jako je King, Tolkien nebo Martin. Tohle samozřejmě s žádným z nich srovnávat nemůžu. Jen chci poukázat na fakt, že něco načteno mám a stoprocentní laik nejsem. Ale způsob, jakým je děj BGP zasazenej do děje MLP je naprosto geniální a bez větších chyb a návaznost celýho příběhu jak na sebe, tak na seriál je perfektní. Sakra, vždyť z tohodle by mohla bejt samostatná série, takovej spin-off jako je třeba Stargate: Atlantis.
Hra na city; to je teda síla. Přísahám, že jsem morbidní hňup a jen tak něco mě nepoloží, ale tohle.... No, ať si každej posoudí sám. Můj další plán je finální korekce a úprava časové osy (v ní se autor trochu zamotal, sám to přiznává) ale to jsou už jen takový drobky.
Takže, pokud se někdo dočetl až sem, tak se předem omlouvám za ten román. Jsem prostě trochu přeplněnej emocema a než abych začal bušit do zdi tak radši trochu potrápim klávesnicu.
A to je asi tak všechno. Dík za vaši trpělivost a přeju ̶v̶e̶s̶e̶l̶ý̶ příjemný čtení.
(A kameny kvůli nějakejm gramatickejm nebo jinejm chybkám si prosím ušetřete, nejsem žádnej psavec!)
AVE Lyra!
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#94
Tys to fakt dokázal...

Drahý Formusi, gratuluji k tvému úspěchu. BGP má 432 377 slov, což je dvakrát víc, než všechny moje překlady dohromady. Nevěřím vlastním očím, že jsi to zvládl, a ještě k tomu za tak šíleně krátkou dobu. To chce fakt pevné odhodlání a svatou trpělivost.

Jsi frajer. Doufám, že tímhle tvá překladatelská činnost nekončí Pinkiesmile

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
#95
Dík Twilightsmile
Činnost určitě nekončí, skirts spáchal víc ficů a většina z nich je na fimfiction.net hodnocená s drtivou převahou pozitivně. A jelikož jsem si na jeho styl a slovní zásobu už zvyk, tak budu nejspíš pokračovat u něj. Rozhodně mám ale v plánu pokračovat něčim kratším
a nejspíš taky něčim s trochu jinym typem konce
Mint green + Pony + Music + Cuteness = Lyra

Zhu-li, do the thing!
Odpovědět
#96
docela skoda ze uz BP skoncilo
u konce jsem sice cekal trosicku pozmeneny konec ale nevadi
i tak je to nadherne dilo Rainbowlaugh
jinak Formus mas u me +1 a velke bezvyznamne plus Twilightblush
tesim se na tve dalsi preklady
jsem docela zvedavy jaky dalsi fanfic prelozis
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
#97
Formusi...Nestíhám ale rozhodně to dočtu, přečtu si to celé odznova protože si potřebuju oživit paměť Pinkiesmile
GRATULUJU, jak řekl Keranis je to velké dílo jehož překlad tě musl stát hodně času (dělá jakože přehlídla slova 18 měsíců) a tím myslím fakt hodně.
Jsem ti za to vděčná, teď nemyslím nic ze srandy ale mluvím naprosto vážně (což není vůbec normální) a tenhle koment píšu těsně před štědro večerní večeří tak si toho važte! Rainbowlaugh
Každopádně máš u mě OBŘÍ PLUSKO A TŘIKRÁT PODRTRŽENÝ K TOMU ! Ty si za ten překlad zasloužíš víc ale průměrný uživatel jako já ti to víc dát nemůže no Rainbowlaugh
Každopádně, aby to nebyl ten suchý nemastný neslaný komentář tak tobě a všem na BRONIES ! (Kéž by to viděli to je totiž zlom Rainbowlaugh) ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE ! Rainbowlaugh A teda hlavně tobě protože konec budu brát jako dárek k vánocům od tebe pro nás Pinkiesmile (Hej já blbnu Rainbowlaugh Radši si du sednou ke stolu než my bráška zabere místo Rainbowlaugh) Takže KONEC HLÁŠENÍ !
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)