Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
Tl; dr:
SO AWESOME!!! Rainbowkiss

Zezačátku bych rád poděkoval Tomovi a Corwinovi za organizaci. Tom byl ten, co nejvíc pomáhal a organizoval před conem, kdy byl Corwin indisponován a Corwin zase vše super koordinoval na místě. Doufám, Tome, že tě to ještě dlouho nepřestane bavit a věz, že pokud někdy ano, tak nezapomeň, že máš přátele, na které se můžeš obrátit. Nebuď v tom případě jak AJ.

Všechny dny jsem si náramně užil, mnohem víc, než předchozí nebrony ročníky PragoFFestu, a to především díky Vám, mým přátelům.

Díky za ty, co se účastnili a diskutovali na mých přednáškách, omlouvám se za zadrhávání, holt moc přemýšlím nad tím, co říkám.

Na hru Fallout Equestria se velmi těším, po přednášce přemýšlím o tom, že se zkusím přihlásit jako člen týmu i přes to, že zatím nemám zkušenosti. Zvlášť poté, co jsem právě dočetl Horizons.

Jamisovy přednášky byly jako vždy skvělé, Jamis má holt talent na vyprávění historek. Stejně tak pidiho musím zmínit, je na něm vidět, že už mu vyrašilo zdravé sebevědomí a jeho přednášky mají drive a šťávu. Nemluvě o jeho naprosto awesome improvizovaném hraní. Přesně to, co předváděl jsem měl na mysli, když jsem chtěl na conu nástroje.
A Melgarhův úchvatný Basscannon funguje vždy a všude. Říkám ti, dotáhni ho a začni prodávat! Nebo dotažení do prodejní podoby nech na některé z mnoha zkušených bastlířů v komunitě (zdravím a děkuji vojtovi!).
I přes počáteční potíže bylo nakonec DDR v pořádku zprovozněno a turnaj jsem si užil. Karaoke bohužel nebylo, neboť už na něj nikde nebylo místo.
Tombola byla letos vcelku komorní, a tak ji letos vyrabovali poníci. Já sám vyhrál 4x (zdravím JanoSe!).

Fluttershy´s do blossom:
Už během conu mně neskutečně těšili příspěvky bronies, které společná atmosféra chytla a otevřeli se vůči ostatním:
(02.02.2014, 23:16)Darm Napsal(a): A hlavně všem bronies, kteří se zjevně po prvním PragoFFestu a Festivalu Fantazie ještě víc osmělili a úžasně zapadli do conové atmosféry. Narážky na poníky byly občas slyšet, ale nebyly nijak příliš negativní. Naopak, spousta účastníků byla překvapena jak to umí bronies rozjet (a z některých reakcí byla cítit i lehká závist).
(30.01.2014, 17:27)Aldar Napsal(a): Tak to nakonec vypadá, že se tam objevim taky, což pro mě bude lehce výzva, první větší akce + obecně jakákoliv sociální akce, na kterou se chystám... Pinkiehappy No... Poznávací značka: Ten co si s nikym nepovídá a stojí jenom opodál, pravděpodobně se snaží dělat, že tam není

Tak jo, můj oficiálně první den prvního conu prvního setkání s bronies v realitě za mnou. A zanechalo to na mě rozhodně obří dojem kterej bude mít obří vliv na můj náhled na tuhle komunitu [v dobrym], z přednášek sem byl [až asi na 2-3] všech... A zítra další den. Jediný, co mě trochu mrzí je, že i přes přednášku "Jak na cony" jsem se nějak moc nerozkecal... holt 17 a půl roků isolovanosti bude chvíli trvat, než nějak zlomim a zvyknu si na společnost... Ale za dnešek chci rozhodně poděkovat všem organizátorům, přednášejícím i fanouškům, kteří dohromady tvoří jednu úžasnou atmosféru!

Den číslo dva mýho prvního conu... Jak to nazvat... Den jedna byl úžasnej, ale tohle... tohle bylo nejmíň o 800% lepší! Popovídal sem si konečně s někym a ne že bych tam jenom tak seděl, společné pochody skrze celej pragoffest bylo něco neskutečnýho, focení a následný zpěv jsme si neskutenčně užil.

Ale pak přišlo něco... co mě málem zabilo... Svatořečení našeho nového boha Jamise a následné přijímání slaných sušenek a fanty... Do toho Pidi na klávesy... Ale aby nebylo dost, tak ta svatá výprava za šířením víry skrz celej PragoFFest mě dodělala...

Zároveň, sledování nový epizody sám doma... je sice fajn, ale nemá nad sledování nový epizody společně s dalšíma x lidma v sále na projektoru!

Závěrem chci strašně poděkovat všem organizátorům, spoluorganizátorům, přednášejícím a fanouškům, kteří dohromady vytvořili něco, na co minimálně do smrti nezapomenu... Děkuju
(30.01.2014, 17:33)Arctic Blue Napsal(a): Aldar: Pro mě je to taky novinka Trochu nervozita, nikoho tam neznám. Ale dorazím až v sobotu. BTW: Tvoje poznávací znamení na mě sedí taky, takže na sebe budeme možná koukat přes celou místnost

Taky můj první con a dojmy jednoznačně pozitivní. Byl jsem jen sobotu a neděli, ale i tak super. Přišlo mi, že to uteklo hrozně rychle. Opravdu stojí za to vidět na živo lidi z fóra jinak se skrývající pouze pod nickem
Na nějaké větší konverzační orgie jsem se nezmohl, ale je příjemné prohodit s někým pár slov na téma, o kterém se jinde nemám šanci moc bavit


(03.02.2014, 19:38)ToBeA Napsal(a): Tak som dnes prvý krát v živote spal 15 hodín v kuse Rainbowlaugh

Tak si to zhrňme:

- Bronies sú presne také hovadá ako sa hovorí Pinkiecrazy
- Ja + Prvý con + Nádcha (jak ju ja neznášam) => Fluttershyism has been quadripled (a je mi to veľmi, veľmi ľúto, ale aj tak som sa zabavil s dosť ľuďmi, ktorým veľmi ďakujem )
(02.02.2014, 17:35)Quint-t-W Napsal(a): Taky se pár slovy podělím.
Sobota byla úžasná! Byl to sice jediný den, kdy jsem se tam pohyboval, ale to, co se dělo, jen tak hned nic nepřekoná. Co jste schopní vymyslet a do jakých detailů musím obdivovat Rainbowlaugh
Klasicky jsem narážel na ten problém, že neumím nadhodit téma (teda přesněji ten krok dřív - vymyslet téma k nadhození). Ale i tak jsem si zase příjemně popovídat s tvářemi známými i neznámými.
Skvělá snídaně od Toma, stádo na focení, bohořečení Jamise (což mně připomíná, že bych si možná měl aktualizovat podpis), společné promítání nejnovějšího dílu a vůbec atmosféra. Skoro bych řekl inspirativní. Cestou zpátky mě ve vlaku napadla dvě témata na přednášku pro FF. Sám jsem zvědav, jestli je zpracuju nebo jako obvykle zlenivím a nic nebude.
Každopádně organizárorům poklona.
(02.02.2014, 19:21)VlkCZ Napsal(a): Takže sem dorazil domů a home sweet home, ale.....je mi taky smutno pač mi chybíte. Jste skvělí lidi. S lidma, co tam byly poprví i poněkolikátý, jsem si skvěle pokecal, obzvlášť s Finem. Nezapomenutelný zážitek, nevim co bych napsal pač to se nedá vyjádřit slovy. Řeknu jen to, že nejvíc se mi líbil pochod s bohem a Honzdirovi přednášky, diki nimž už mozek neuvidim Rainbowlaugh byla to pro mě unikátní zkušenost a doufám, že někdy pojedu zase. Rád bych se i podíval na Gala a na jiné zahraniční srazy. Děkuju moc za skvělí zážitek.

Jamisova mše:
Jamisova mše dopadla úžasně, především bych rád poděkoval našemu Bohu samotnému. Zezačátku mě napadlo, zda to Jamis neutne, a bylo by to velice snadné, ale on hrál s ostatními naprosto úchvatným způsobem. Jsem zvědav, co řekne na takovou desetinu nápadů, co zrealizuju. Vždyť už teď bych z hlavy snad napsal celou modlitební knížku!
Já jsem optimista a katolík zároveň. Jako takový vidím, jak pozitivní vliv mají bronies na své členy. Cesty k víře jsou nejrůznější. A pokud by někdo namítl, že děláme z Jamise modlu? Nope. Tohoto člověka si totiž vážíme a uctíváme pro činy a hodnoty, jež činí a hlásá, nikoli pro něco, co by nám mohl dát. Pro mně je to o to větší sranda, že všechny tradiční katolické úkony znám skrz naskrz. Když jsem viděl Otčenáš předělaný do Warhammeru 40K na jednom larpu, nebylo mi to dočista příjemné, neboť hodnoty v tomto světě skryté jsou naschvál zvrácené. Bronies mají však čistě pozitivní hodnoty, i když na to leckteří čas od času zapomínají.
Rouhání to dozajista nebylo. Když člověk hřeší, tak to musí být vědomě a dobrovolně. Zde však úmysl se nějak rouhat rozhodně nebyl. Úmysl byla zábava. Nemluvě o tom, že pro leckteré to mohl být jejich první náboženský zážitek vůbec a myslím si, že po tomhle by si tak jeden dva mohli v budoucnu říct:"Ona to nebyla zas až taková konina!"
Na následný průvod byly reakce pozitivní i negativní. Osobně se trocha divím, že v ateistickém Česku, kdy mnoha lidem vadí cokoli náboženského a nepoznají srandu, i když je bouchá do čela obřím banánem, nebyly reakce ještě horší. Čechy jsou tímto také úžasné, Češi si negativní reakce zhusta nechávají pro sebe a nejsou násilní.
Další na pořadu dne: Povýšení Darma na Satana a následná epická bitva!

Pidi
To zas byla ostuda! No, začněme zvolna...

[Obrázek: JamisNas.jpg]

Bluebear:
Obřads s Jamisem byl naprosto geniální. Jak jsem podotkl už na místě, kdybych tu noc chcípnul, bude to s pocitem, že jsem prožil dost. Jakmile se to dostane na youtube, bude možno očekávat krákorání militantních křesťanů - neberte to vážně, jste skvělí a nebylo na tom nic hříšného. Ten pocit sounáležitosti byl... no prostě nade všechno, bez přehánění.

Militantní křesťany nechte kdyžtak mě, já už jim vysvětlím můj názor, že Ježíš skrz bronies zlepšuje nejen internetovou kulturu, ale i život mnoha lidem (moje přednáška byla původně určena právě takovým křesťanům).
A na youtube to je, aby se video stalo skutečně virálním, jsou třeba dvě věci - sestříhat ho do rozumné délky, otitulkovat a poslat na všechny jiné stránky se sociálním potenciálem.

Niemand:
Protože u Jamisova rituálu nešel zvuk, tak jsme si na streamu domýšleli, co se tam asi děje. Rainbowlaugh

Zde je trošku prostříhaná diskuse:

[spoilerButt]
Kód:
...
Baterka: VRAZDA V PRIMEM PRENOSU !
niemandCZ: a je po něm!
kolopit8: lol
niemandCZ: já to věděl!
kolopit8: ONI HO ZABILI
AnimEs: Neee
Belphii: Scarry pony
Baterka: UŽ NESOU OBĚTNÍ STŮL !
AnimEs: Nemôžem sa na to pozerať :D
Baterka: bezezvuku je to.. tajmené
AnimEs: a desivé musím si zapálit svetlo :D
AnimEs: omg zažnout :D
Camper: no tak někdo třeba na žárovky nemá
niemandCZ: chtějí obětovat Jamise :D
AnimEs: :D
kolopit8: Hoří Jamis dobře ?
Baterka: jako v Indiana Jones !
Belphii: Jamies Forever
Baterka: Jamisovo srdce !
niemandCZ: musíte zapojit fantazii, Pidi hraje strašidelnou hudbu, je tam tma, hoří svíčky, Jamis... chudák :D
AnimEs: :D
Baterka: křičí :D
niemandCZ: a klečí na hrachu :D
Belphii: Jak koneěná scéna z hororu
Baterka: (v pozadí mantra šílených bronies)
Baterka: jj FAK HO JDOU OBĚTOVAT.
kolopit8: TO JE ZAŘÍKÁVÁDLO
niemandCZ: už tam dali i zaklínadlo na pozadí :D
AnimEs: už spievaju ritualnu pesnicku :D
Baterka: To je ta mantra :D
Baterka: uvedou se do tranzu aby to dokazali.
martinpir: používají ČERNOU magii
Camper: a pak obětují kozu???
kolopit8: Jsou to PonyJedi!
Baterka: Chudacek jamis...
niemandCZ: protože kdyby použili bílou magii, byl by to určitě rasismus!
Camper: jop
AnimEs: asi tak
martinpir: jj
kolopit8: yop
Baterka: Bude to kruté ale důležiité pro komunitu.
AnimEs: Prídeme o Jamisa komunita sa rozpadne ! :D
niemandCZ: teď ho polejou kyselinou
Baterka: jo ja taky dema si nervozitou zadery .
kolopit8: Už rozhazuje krev
Baterka: YAY POSTVÁNÁ  KYSELINA !
niemandCZ: fanta!
kolopit8: Fanta SMRTI..
Baterka: Ne  ZBOHEM JAMISI !
kolopit8: CENA KRVE (FANTY)
Baterka: musí to vypít kalich smrti !
kolopit8: Chtějí ho otrávit
Belphii: AAAAAA
Baterka: ja cekal to srdce !
niemandCZ: volejte ponycii
kolopit8: Už ho jdou sežrat
niemandCZ: už se na něj vrhli
AnimEs: uz tancuju :D !
Juice: a zbytky ti poslu postou kolopit
Baterka: to jsou posmrtné kčeče !
Baterka: *křeče.
niemandCZ: statečně se brání
Baterka: Jamis nabízí jakjési masové oběti .
kolopit8: Druhá oběť !
niemandCZ: teď by měl využíř příležitosti, plácnout mu ten talíř do obličeje, druhýho polít kyselinou a zdrhnout
AnimEs: snaží sa tomu vyhnúť jedlom zdarma
Baterka: nakonec obětují celý sál !
Anemonis: Přísahy a přijímání podobojí!
niemandCZ: hromadná sebevražda otravou!
Baterka: BRONIES JSOU UFOSEKTA ! AŠTAR 666
Belphii: Rituál přijetí Bronies.
Baterka: Hele mají růžovou modlu !
AnimEs: Pinkie chcu otravit !
kolopit8: Dostali Pinkie !
Camper: cupcakes!!!!!!
Belphii: Revenge for Pinike!!!
Baterka: Jamis mává křidélky...
Camper: možná to není kyselina ale moč??
niemandCZ: všichni pijou z jedné sklenice - salmonela
Baterka: Infekční mononukleóza
niemandCZ: to je větší sranda než kdyby ten zvuk šel :D
Baterka: jj
Baterka: :D
AnimEs: :D
kolopit8: Friendship is Magic! Salmonela is Deadly!
Belphii: Ty nepřímý polibky jsou nevíc Scary..
niemandCZ: ještě by si při tom úklonu mohli dát čelem jako Mr. Bean královně a bylo by to dokonalý :D
...
A když jsme u toho, je možný nějaký přepis celého chatu na streamu?
[/spoilerButt]

Přednášky:
Všem, kteří mi děkovali a byli na mých přednáškách: D´awww...
Vypadá to, že nejen já jsem inspiroval vlnu nových přednášejících. Rozhodně do toho jděte a přednášky si rozmyslete a připravte, i kdyby jste ještě přesně nevěděli, kam s nimi. Nikdy netušíte, kdy se mohou někomu hodit. A to nejen na pony témata.
Po ty, kdo je chtějí mít vskutku kvalitní, mám dva tipy:
Sledujte TEDy:
TED
TED česky
A zkuste úžasný online nástroj jménem Prezi:
Prezi
Hodí se především na přednášky s mnoha obrázky a videy. Výsledná prezentace se pak dá stáhnout v jednom zapakovaném balíčku, který pak jede na všem, na co si vzpomenete.
Jsou tu hlasy pro méně i více začátečnických přednášek. Třeba ta moje měla začáteční prvek, ale hodnotu měla i po bronies. Hlubší přednášky a analýzy nejsou nic jednoduchého, pokud máte náladu analyzovat epizody či prezentovat vlastní headcannony v přednáškách, jen do toho! Myslím, že by to zajímalo mnoho poníků!
Každopádně, přednášky udělejte, i pokud si myslíte, že nikoho zajímat nebudou. Věřte, že je znát, pokud vám na daném tématu záleží a zájemci se vždy najdou.
Darm:
Ony měly třeba loni ty začátečnické přednášky větší smysl, protože jsme měli mnohem exponovanější přednáškovku. Mimochodem, přesně vám to řekne až Tom, ale opět jsme lámali návštěvností rekordy

(02.02.2014, 17:58)Fingusa Napsal(a): Zdravím, tak jsem konečně doma a kripl-con se dostavil tak rychle, jak to jenom šlo. Facehoof Moměntálně tu mám bezmála 40 stupňů a jsem rád že jsem rád.

Jsem rád že vidím pořád nové tváře na conech. Měl jsem strach, že postupně budu vidět efekt, který jsem zažil u otaku částí conů a herních částí conů. To jest, čím dělé tam chodím, tím nižší skupinové IQ mají nováčci. Díky jamisovi tady tomu tak není. A zároveň musím pogratulovat k odvaze těchto nováčků, že se nebojí mluvit, fakt jsem si docela dobře pokecal i s lidma, co prý začali koukat týden před conem. Twilightsmile

Také mě napadlo, jestli by se někdo na FF nechtěl chopit například aktuální analýzy série apod. Jelikož mi příjde, že bereme většinu přednášek moc generálně a bylo by dobré udělat přednášky přímo hardcore-brony-oriented. Slyšet 3x za sebou o čem MLP je, hlavně pokud je jasné že v místnosti jsou jen bronies, mi příjde jako pálení času, který by se mohl spálit jinak. Applejackunsure Například udělat jasnou přednášku o tom co jsou bronies/MLP (v podstatě wtf bronies) a pak se už postupně zaměřovat na hlubší témata.
Lumík:
No, nebudu tu psát další věci, i když jich je plno, byl to dost náročný víkend. Zápal bronies do přednášek mě nadchnul a možná na FFku budu také jednu mít, pokud vymyslím něco originálního Pinkiesmile Jinak všichni užívejte Sleepcon, Depcon a Anti-Depcon

Zagami:
Dnešní Iluzonova přednáška mě inspirovala a napadlo mě jedno téma, které bych třeba i odpřednáškovala na FFku. Na koho se mám s tímhle případně obrátit?

(03.02.2014, 01:44)Zmok Napsal(a): Je tu vůbec někdo kdo nechystá přednášku? Dyť se tam nevejdem, ani kdyby Vašek celou Chotěboř přidělil jen bronies Twilightsmile
(Taky mám nějaký nápady...)
(03.02.2014, 01:52)Gris Napsal(a): Tak se do programu zařadí jenom kvalitní přednášky ověřených autorů a prvopřednášející dostanou trochu prostoru mezi nimi aby ukázali, co v nich je. Děsivou alternativou je bez úprav opět otevřít místnost pod Záchodem smrti (kterou vytopily splašky) a udělat tam paralelní linii Minecraft pod deset let a MLP: Od cílové skupiny pro cílovou skupinu.
(03.02.2014, 19:51)Fang Napsal(a): Jmenovitě díky Jamisovi (WTF ponies), pidimu (šetření na CONy), Iluzonivi (jak ponící pomáhají být lepším člověkem), Darmovi (4chan), Froldovi (literární sekce), Vojtovi (background ponies), Honzdirovi (videa) a

Cosplay:
Musím říct, že cosplaye se mi vskutku líbily! Já jsem si čas v něm strávený užil a bylo vidět, že ostatní také! Z mého pohledu byla kvalita vskutku vysoká a až na jeden případ se mi všechny líbily. A nebojte se obléct se barevně a jinak i v běžném životě. Až na paruku, roh a CM používám součásti mého cosplaye i na běžné nošení a cítím se v nich skvěle.
(03.02.2014, 00:02)Honzdir Napsal(a): Díky ale i pipovi za překlady titulků a občas skutečně bleskové překlady, co mi přinesl pět minut před přednáškou Dále díky všem magorům, se kterými jsem blbnul celé dlouhé noci a skoro jsem nespal.Tohle budu dospávat ještě dlouho, ale bylo to WORTH IT! Jmenovitě Fingusa, Claymon, Scotty, MrMaidx Antošík, Assasin, MadA12345, Frolda, Iluzon, Black a další na které si v současné chvíli nemůžu vzpomenout Rainbowlaugh

A ano, Black... Nebo mám říct Honzdir? Rainbowlaugh Reakce, které jsme včera dostávali od nechápajících lidí, byly dokonalé! Rainbowlaugh Výměnu cosplayů si rozhodně zopakujem! Rainbowlaugh Heh, krásná vzpomínka na Jamise: "Popravdě, první věc, co mě napadla, když jsem vás dva viděl, byla, že Black nějak přibral"
A taky hláška, kterou jsem zaslechl dneska asi od šesti různejch lidí: "Black je strašnej Honzdir"
(03.02.2014, 14:17)Jamis Napsal(a): Cosplayeři - bylo skvělé vidět, kolik lidí dorazilo v kostýmech. Celému programu to dává ten správný šmrnc kromě těch, kteří se ukazují pravidelně, Trixie, Shining Armor, Octavia, Colg... eee.. no však víte kdo ... a všichni ostatní, na které si v aktuálním pracovním fofru nedokážu vzpomenout. Doufám, že dorazíte příště, protože při tomhle počtu budeme moci uspořádat vlastní cosplay contest a že to není nic tak složitého jste mohli krásně vidět právě u Octavie - jednoduché a zároveň velmi přesné (to cello mě dostalo stejně jako kartáček na Karaoke).

Prohodit si cosplay, pokud jste si aspoň trochu podobní je výborná sranda lámal jsem se smíchy v pase a konečně tohle viděl z druhé strany. Obzvlášť reakce: "Hele, otoč se a projdi se ke dveřím a zpátky. Chci vidět jak vypadám zezadu!" byla výtečná, protože to samé mě zajímalo, když na FF došlo na totéž mezi mnou a Corwinem.

(03.02.2014, 19:14)Assassin Napsal(a): Mimo bronies mě poznalo opravdu málo lidí. [spoiler: Za což jsem vyhlásil pomstu celému Pragoffestu. ] Dokonce jsem byl i zmíněn v přednášce "30 divných věcí na které narazíte na conech" za což si přednášející vysloužil poučení o seriálu Dan vs.
(02.02.2014, 20:51)ozzacek Napsal(a): Nejhorší pocit na světě je, když jedete domů autobusem, a nikde žádní cosplayeři Rainbowlaugh. Vůbec jsem nečekala, že by první con, na kterém jsem byla, mohl být takhle super... Jste skvělí !


Nu a ještě pár fotek z mého mobilu, včetně posrazové euforie Pinkiesmile .
PragoFFest fotky
Řekl bych, že jsem přinesl úsměv na vcelku dost tváří a díky všem, kteří mně rozesmáli.
See ya!
Na závěr bych se rád zeptal všech, kterých se to týká, zda se jim líbilo drbání Ajsmug .
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 26.12.2013, 14:25
RE: Pragoffest 2014 - od NitramBro - 26.12.2013, 14:31
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 14:42
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 26.12.2013, 14:46
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 14:58
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 26.12.2013, 15:00
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 26.12.2013, 15:14
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 15:15
RE: Pragoffest 2014 - od kosay - 26.12.2013, 15:19
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 15:30
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 26.12.2013, 15:34
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 15:46
RE: Pragoffest 2014 - od Quint-t-W - 26.12.2013, 15:54
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 26.12.2013, 16:16
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 26.12.2013, 18:27
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 26.12.2013, 18:37
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 26.12.2013, 18:56
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 26.12.2013, 19:00
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 26.12.2013, 19:42
RE: Pragoffest 2014 - od kacka0103 - 26.12.2013, 20:05
RE: Pragoffest 2014 - od Houskac - 26.12.2013, 20:08
RE: Pragoffest 2014 - od pipa943 - 26.12.2013, 20:46
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 26.12.2013, 21:24
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 26.12.2013, 21:27
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 26.12.2013, 21:35
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 26.12.2013, 22:51
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 26.12.2013, 23:48
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 27.12.2013, 10:16
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 26.12.2013, 23:01
RE: Pragoffest 2014 - od Ferraripony - 27.12.2013, 00:37
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 27.12.2013, 01:05
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 27.12.2013, 12:31
RE: Pragoffest 2014 - od Bouri - 27.12.2013, 14:08
RE: Pragoffest 2014 - od Cernokneznik - 27.12.2013, 19:31
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 27.12.2013, 20:44
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 27.12.2013, 21:03
RE: Pragoffest 2014 - od Claymon - 27.12.2013, 23:50
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 29.12.2013, 00:06
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 27.12.2013, 23:52
RE: Pragoffest 2014 - od kosay - 28.12.2013, 22:52
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 29.12.2013, 01:08
RE: Pragoffest 2014 - od kotja - 29.12.2013, 11:19
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 29.12.2013, 13:10
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 29.12.2013, 13:52
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 29.12.2013, 14:20
RE: Pragoffest 2014 - od LokemFul - 29.12.2013, 16:11
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 29.12.2013, 16:15
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 29.12.2013, 22:27
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 29.12.2013, 22:33
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 29.12.2013, 22:34
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 30.12.2013, 01:41
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 30.12.2013, 01:49
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.12.2013, 01:53
RE: Pragoffest 2014 - od Azuliana - 30.12.2013, 12:07
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 30.12.2013, 12:12
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 30.12.2013, 12:20
RE: Pragoffest 2014 - od Azuliana - 30.12.2013, 12:29
RE: Pragoffest 2014 - od Antošík - 30.12.2013, 15:44
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 31.12.2013, 02:30
RE: Pragoffest 2014 - od Michy - 31.12.2013, 14:16
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 31.12.2013, 17:23
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 01.01.2014, 13:00
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 01.01.2014, 14:23
RE: Pragoffest 2014 - od Lolopolko - 03.01.2014, 01:13
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 03.01.2014, 10:39
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 03.01.2014, 10:41
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 03.01.2014, 12:39
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 03.01.2014, 12:46
RE: Pragoffest 2014 - od Cwossie - 03.01.2014, 12:47
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 03.01.2014, 13:24
RE: Pragoffest 2014 - od dinopony - 03.01.2014, 22:44
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 04.01.2014, 00:21
RE: Pragoffest 2014 - od Seran - 04.01.2014, 00:03
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 04.01.2014, 00:12
RE: Pragoffest 2014 - od Seran - 06.01.2014, 15:21
RE: Pragoffest 2014 - od dinopony - 04.01.2014, 00:30
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 04.01.2014, 01:23
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 04.01.2014, 01:53
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 04.01.2014, 01:56
RE: Pragoffest 2014 - od White Sugar - 04.01.2014, 01:59
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 04.01.2014, 02:40
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 04.01.2014, 10:32
RE: Pragoffest 2014 - od Tuxik - 04.01.2014, 18:13
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 04.01.2014, 18:24
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 04.01.2014, 18:56
RE: Pragoffest 2014 - od Ferraripony - 04.01.2014, 19:36
RE: Pragoffest 2014 - od dinopony - 04.01.2014, 20:22
RE: Pragoffest 2014 - od Ferraripony - 04.01.2014, 20:54
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 04.01.2014, 21:03
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 04.01.2014, 23:19
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 05.01.2014, 00:08
RE: Pragoffest 2014 - od niemand - 05.01.2014, 02:46
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 05.01.2014, 14:58
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 05.01.2014, 16:39
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 05.01.2014, 17:14
RE: Pragoffest 2014 - od Annon. - 05.01.2014, 22:34
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 06.01.2014, 02:52
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 06.01.2014, 08:54
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 06.01.2014, 11:59
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 06.01.2014, 12:34
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 06.01.2014, 13:02
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 06.01.2014, 13:14
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 06.01.2014, 16:46
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 06.01.2014, 19:54
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 06.01.2014, 16:53
RE: Pragoffest 2014 - od Seran - 07.01.2014, 12:19
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 06.01.2014, 21:31
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 06.01.2014, 22:41
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 06.01.2014, 22:53
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 06.01.2014, 23:03
Re: RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 06.01.2014, 23:47
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 07.01.2014, 13:09
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 07.01.2014, 14:14
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 08.01.2014, 14:17
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 08.01.2014, 14:34
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 08.01.2014, 15:29
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 08.01.2014, 21:56
RE: Pragoffest 2014 - od Aivri - 09.01.2014, 18:43
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 10.01.2014, 21:43
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 10.01.2014, 23:28
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 11.01.2014, 00:41
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 11.01.2014, 02:11
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 11.01.2014, 09:18
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 11.01.2014, 13:52
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 11.01.2014, 14:06
RE: Pragoffest 2014 - od kotja - 11.01.2014, 20:48
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 11.01.2014, 21:50
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 11.01.2014, 23:03
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 12.01.2014, 01:12
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 11.01.2014, 23:05
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 11.01.2014, 23:33
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 11.01.2014, 23:34
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 11.01.2014, 23:36
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 12.01.2014, 01:01
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 19:49
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 20:06
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 20:07
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 20:12
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 20:21
RE: Pragoffest 2014 - od Lampička - 12.01.2014, 20:45
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 21:09
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 21:16
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 21:19
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 21:24
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 21:25
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 21:28
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 21:29
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 21:54
RE: Pragoffest 2014 - od Arctic Blue - 12.01.2014, 21:56
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 22:06
RE: Pragoffest 2014 - od Gris - 13.01.2014, 05:57
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 22:08
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 12.01.2014, 22:12
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 12.01.2014, 22:55
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 23:08
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.01.2014, 23:10
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 13.01.2014, 00:01
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 13.01.2014, 17:06
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 13.01.2014, 17:34
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 13.01.2014, 17:38
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 13.01.2014, 17:59
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 13.01.2014, 18:02
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 13.01.2014, 18:04
RE: Pragoffest 2014 - od Zmok - 13.01.2014, 18:14
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 13.01.2014, 18:16
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 13.01.2014, 18:30
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 13.01.2014, 18:33
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 13.01.2014, 19:31
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 13.01.2014, 19:44
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 13.01.2014, 20:22
RE: Pragoffest 2014 - od Zmok - 13.01.2014, 20:44
RE: Pragoffest 2014 - od Gris - 14.01.2014, 04:16
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 14.01.2014, 08:48
RE: Pragoffest 2014 - od kosay - 14.01.2014, 09:34
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 14.01.2014, 11:00
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 14.01.2014, 12:04
RE: Pragoffest 2014 - od Aldar - 14.01.2014, 15:23
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 16.01.2014, 14:02
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 16.01.2014, 14:05
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 16.01.2014, 14:23
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 17.01.2014, 18:23
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 17.01.2014, 20:08
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 19.01.2014, 22:21
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 19.01.2014, 22:56
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 19.01.2014, 23:32
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 20.01.2014, 13:14
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 20.01.2014, 13:33
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 20.01.2014, 13:37
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 20.01.2014, 13:40
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 20.01.2014, 14:01
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 20.01.2014, 14:10
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 20.01.2014, 15:24
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 20.01.2014, 14:21
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 20.01.2014, 14:23
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 20.01.2014, 14:56
RE: Pragoffest 2014 - od Crysisak - 20.01.2014, 15:12
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 20.01.2014, 15:14
RE: Pragoffest 2014 - od Crysisak - 20.01.2014, 15:16
RE: Pragoffest 2014 - od Crysisak - 20.01.2014, 16:31
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 20.01.2014, 16:57
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 20.01.2014, 17:21
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 20.01.2014, 17:28
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 20.01.2014, 17:54
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 20.01.2014, 17:59
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 20.01.2014, 19:32
RE: Pragoffest 2014 - od Crysisak - 20.01.2014, 19:34
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 20.01.2014, 19:45
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 20.01.2014, 19:46
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 20.01.2014, 19:57
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 20.01.2014, 19:59
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 20.01.2014, 20:21
RE: Pragoffest 2014 - od naxík - 20.01.2014, 21:21
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 20.01.2014, 21:43
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 20.01.2014, 21:21
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 20.01.2014, 22:19
RE: Pragoffest 2014 - od Jakluk - 20.01.2014, 22:54
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 20.01.2014, 23:57
RE: Pragoffest 2014 - od Claymon - 21.01.2014, 01:23
RE: Pragoffest 2014 - od Aelipse - 21.01.2014, 02:28
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 21.01.2014, 16:38
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 21.01.2014, 16:41
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 21.01.2014, 16:47
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 21.01.2014, 16:56
RE: Pragoffest 2014 - od atalax - 22.01.2014, 19:05
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 22.01.2014, 20:43
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 22.01.2014, 21:05
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 22.01.2014, 21:24
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 22.01.2014, 21:28
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 23.01.2014, 21:59
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 24.01.2014, 13:08
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 24.01.2014, 13:27
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 23.01.2014, 22:10
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 24.01.2014, 00:31
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 24.01.2014, 12:07
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 24.01.2014, 12:42
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 24.01.2014, 13:04
RE: Pragoffest 2014 - od Autumnbreeze - 24.01.2014, 14:02
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 24.01.2014, 14:06
RE: Pragoffest 2014 - od Plum_Jimmy - 24.01.2014, 23:12
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 25.01.2014, 18:15
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 27.01.2014, 20:29
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 27.01.2014, 13:01
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 27.01.2014, 13:20
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 27.01.2014, 20:39
RE: Pragoffest 2014 - od Antošík - 28.01.2014, 15:35
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 29.01.2014, 20:47
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 29.01.2014, 22:32
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 29.01.2014, 22:37
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 29.01.2014, 22:49
RE: Pragoffest 2014 - od Tobyyy - 29.01.2014, 23:12
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 29.01.2014, 23:22
RE: Pragoffest 2014 - od Tobyyy - 29.01.2014, 23:25
RE: Pragoffest 2014 - od Plum_Jimmy - 29.01.2014, 23:47
RE: Pragoffest 2014 - od Tobyyy - 30.01.2014, 00:24
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 30.01.2014, 11:16
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 30.01.2014, 01:01
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 30.01.2014, 11:18
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 30.01.2014, 13:17
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 30.01.2014, 11:37
RE: Pragoffest 2014 - od Quint-t-W - 30.01.2014, 12:21
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 30.01.2014, 12:39
RE: Pragoffest 2014 - od Flutterian - 30.01.2014, 13:07
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 30.01.2014, 13:09
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.01.2014, 13:15
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 30.01.2014, 13:18
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 30.01.2014, 13:48
RE: Pragoffest 2014 - od Intrix - 30.01.2014, 14:08
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 30.01.2014, 14:22
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 30.01.2014, 14:48
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 30.01.2014, 15:30
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 30.01.2014, 15:30
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 30.01.2014, 15:48
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.01.2014, 15:55
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 30.01.2014, 16:28
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 30.01.2014, 16:34
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 30.01.2014, 16:36
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 30.01.2014, 16:37
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 30.01.2014, 16:38
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.01.2014, 16:44
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 30.01.2014, 16:51
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.01.2014, 16:53
RE: Pragoffest 2014 - od Aldar - 30.01.2014, 17:27
RE: Pragoffest 2014 - od Arctic Blue - 30.01.2014, 17:33
RE: Pragoffest 2014 - od Cwossie - 30.01.2014, 17:41
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 30.01.2014, 18:03
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 30.01.2014, 18:43
RE: Pragoffest 2014 - od TeslaPařmen - 30.01.2014, 18:56
RE: Pragoffest 2014 - od Alkel u3 - 30.01.2014, 19:26
RE: Pragoffest 2014 - od rapid01 - 30.01.2014, 20:14
Re: RE: Pragoffest 2014 - od TeslaPařmen - 30.01.2014, 21:39
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 30.01.2014, 23:36
Re: RE: Pragoffest 2014 - od nooopyn - 30.01.2014, 23:48
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 30.01.2014, 23:59
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 31.01.2014, 00:09
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 31.01.2014, 01:09
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 31.01.2014, 10:18
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 31.01.2014, 10:23
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 31.01.2014, 11:03
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 31.01.2014, 11:36
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 31.01.2014, 11:59
RE: Pragoffest 2014 - od mlhos - 31.01.2014, 14:36
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 31.01.2014, 17:59
RE: Pragoffest 2014 - od LokemFul - 31.01.2014, 19:21
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 31.01.2014, 19:45
RE: Pragoffest 2014 - od Blue Storm - 31.01.2014, 19:47
RE: Pragoffest 2014 - od dinopony - 31.01.2014, 21:52
RE: Pragoffest 2014 - od Tuxik - 01.02.2014, 00:03
RE: Pragoffest 2014 - od RadlanJay - 01.02.2014, 00:14
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 01.02.2014, 00:23
RE: Pragoffest 2014 - od Dex - 01.02.2014, 00:28
RE: Pragoffest 2014 - od Xeelee - 01.02.2014, 01:37
RE: Pragoffest 2014 - od Aldar - 01.02.2014, 02:00
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 01.02.2014, 02:12
RE: Pragoffest 2014 - od Xeelee - 01.02.2014, 02:24
RE: Pragoffest 2014 - od sirMichael - 01.02.2014, 08:07
Re: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 01.02.2014, 09:51
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 01.02.2014, 09:57
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 01.02.2014, 11:15
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 01.02.2014, 11:23
Re: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 01.02.2014, 13:49
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 01.02.2014, 15:58
RE: Pragoffest 2014 - od LokemFul - 01.02.2014, 19:24
RE: Pragoffest 2014 - od Annon. - 01.02.2014, 20:26
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 01.02.2014, 21:21
RE: Pragoffest 2014 - od niemand - 01.02.2014, 22:19
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 02.02.2014, 00:16
RE: Pragoffest 2014 - od Čápa - 02.02.2014, 00:33
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 02.02.2014, 00:34
RE: Pragoffest 2014 - od Aldar - 02.02.2014, 01:47
RE: Pragoffest 2014 - od mlhos - 02.02.2014, 12:38
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 02.02.2014, 13:00
RE: Pragoffest 2014 - od MidnightShadow - 02.02.2014, 13:00
RE: Pragoffest 2014 - od Aidrien Assagir - 02.02.2014, 13:30
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 02.02.2014, 14:17
RE: Pragoffest 2014 - od pipa943 - 02.02.2014, 14:22
RE: Pragoffest 2014 - od Killer.exe - 02.02.2014, 14:22
RE: Pragoffest 2014 - od MidnightShadow - 02.02.2014, 14:28
RE: Pragoffest 2014 - od Kaja - 04.02.2014, 18:30
RE: Pragoffest 2014 - od pipa943 - 02.02.2014, 14:43
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 02.02.2014, 14:57
RE: Pragoffest 2014 - od Blue Storm - 02.02.2014, 15:28
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 02.02.2014, 15:29
RE: Pragoffest 2014 - od Aelipse - 02.02.2014, 16:03
RE: Pragoffest 2014 - od Bluebear - 02.02.2014, 16:58
RE: Pragoffest 2014 - od Arctic Blue - 02.02.2014, 17:06
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 02.02.2014, 17:16
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 02.02.2014, 17:15
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 02.02.2014, 17:21
RE: Pragoffest 2014 - od Zmok - 02.02.2014, 17:22
RE: Pragoffest 2014 - od Quint-t-W - 02.02.2014, 17:35
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 02.02.2014, 17:50
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 02.02.2014, 17:58
RE: Pragoffest 2014 - od Pajzl - 02.02.2014, 18:31
RE: Pragoffest 2014 - od Greeny Flora - 02.02.2014, 18:33
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 02.02.2014, 18:37
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 02.02.2014, 19:21
RE: Pragoffest 2014 - od Fingusa - 02.02.2014, 19:27
RE: Pragoffest 2014 - od Cwossie - 02.02.2014, 19:30
RE: Pragoffest 2014 - od Michy - 02.02.2014, 20:13
RE: Pragoffest 2014 - od ozzacek - 02.02.2014, 20:51
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 02.02.2014, 20:58
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 02.02.2014, 20:59
RE: Pragoffest 2014 - od niemand - 02.02.2014, 20:59
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 02.02.2014, 21:00
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 02.02.2014, 21:21
RE: Pragoffest 2014 - od niemand - 02.02.2014, 21:30
RE: Pragoffest 2014 - od MidnightShadow - 02.02.2014, 21:37
RE: Pragoffest 2014 - od Lumík - 02.02.2014, 22:33
RE: Pragoffest 2014 - od Lampička - 02.02.2014, 22:51
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 02.02.2014, 22:57
RE: Pragoffest 2014 - od Proky - 03.02.2014, 00:22
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 03.02.2014, 11:08
RE: Pragoffest 2014 - od xsoft - 03.02.2014, 11:52
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 02.02.2014, 23:16
RE: Pragoffest 2014 - od NitramBro - 02.02.2014, 23:25
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 02.02.2014, 23:52
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 03.02.2014, 00:02
RE: Pragoffest 2014 - od Lumík - 03.02.2014, 11:14
RE: Pragoffest 2014 - od Gris - 03.02.2014, 00:32
RE: Pragoffest 2014 - od Corwin - 03.02.2014, 00:42
RE: Pragoffest 2014 - od Zmok - 03.02.2014, 01:44
RE: Pragoffest 2014 - od Gris - 03.02.2014, 01:52
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 03.02.2014, 12:11
RE: Pragoffest 2014 - od Xeelee - 03.02.2014, 04:21
RE: Pragoffest 2014 - od NitramBro - 03.02.2014, 12:35
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 03.02.2014, 14:17
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 03.02.2014, 16:01
Re: Pragoffest 2014 - od Anypony - 03.02.2014, 16:07
Re: Pragoffest 2014 - od Ferraripony - 03.02.2014, 17:32
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 03.02.2014, 17:56
RE: Pragoffest 2014 - od Stormangels - 03.02.2014, 18:29
RE: Pragoffest 2014 - od Aldar - 03.02.2014, 18:50
RE: Pragoffest 2014 - od ozzacek - 03.02.2014, 18:53
RE: Pragoffest 2014 - od NitramBro - 03.02.2014, 19:08
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 03.02.2014, 19:14
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 03.02.2014, 19:31
RE: Pragoffest 2014 - od Tobyyy - 03.02.2014, 19:38
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 03.02.2014, 19:51
RE: Pragoffest 2014 - od Michy - 03.02.2014, 23:03
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 03.02.2014, 23:08
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 03.02.2014, 23:10
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 03.02.2014, 23:30
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 03.02.2014, 23:33
RE: Pragoffest 2014 - od houpe - 03.02.2014, 23:46
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 04.02.2014, 01:00
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 04.02.2014, 11:19
RE: Pragoffest 2014 - od czAdamV - 04.02.2014, 11:59
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 04.02.2014, 13:42
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 04.02.2014, 01:27
RE: Pragoffest 2014 - od Ajdrianpony - 04.02.2014, 02:26
RE: Pragoffest 2014 - od NitramBro - 04.02.2014, 07:04
RE: Pragoffest 2014 - od Ajdrianpony - 04.02.2014, 11:32
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 04.02.2014, 12:24
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 04.02.2014, 12:34
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 04.02.2014, 13:28
RE: Pragoffest 2014 - od Assassin - 04.02.2014, 13:49
RE: Pragoffest 2014 - od Alkel u3 - 04.02.2014, 14:01
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 04.02.2014, 14:04
RE: Pragoffest 2014 - od Zmok - 04.02.2014, 14:05
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 04.02.2014, 14:17
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 04.02.2014, 16:35
RE: Pragoffest 2014 - od JanoS - 04.02.2014, 16:58
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 04.02.2014, 17:26
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 04.02.2014, 17:29
RE: Pragoffest 2014 - od ozzacek - 04.02.2014, 19:05
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 04.02.2014, 19:22
RE: Pragoffest 2014 - od LokemFul - 04.02.2014, 21:10
RE: Pragoffest 2014 - od Honzdir - 04.02.2014, 22:16
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 04.02.2014, 23:06
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 04.02.2014, 23:23
RE: Pragoffest 2014 - od Arctic Blue - 05.02.2014, 17:11
Re: RE: Pragoffest 2014 - od Anypony - 04.02.2014, 23:45
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 05.02.2014, 00:07
Re: RE: Pragoffest 2014 - od Ferraripony - 05.02.2014, 00:57
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 05.02.2014, 01:26
RE: Pragoffest 2014 - od mlhos - 05.02.2014, 07:41
RE: Pragoffest 2014 - od QjmasterCz - 05.02.2014, 10:19
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 05.02.2014, 12:56
RE: Pragoffest 2014 - od Azuliana - 05.02.2014, 16:15
RE: Pragoffest 2014 - od Jamis - 05.02.2014, 16:37
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 05.02.2014, 16:39
RE: Pragoffest 2014 - od Michy - 05.02.2014, 13:20
RE: Pragoffest 2014 - od Zagami - 05.02.2014, 13:23
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 05.02.2014, 13:39
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 05.02.2014, 13:54
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 05.02.2014, 13:52
RE: Pragoffest 2014 - od Iluzon - 05.02.2014, 14:00
RE: Pragoffest 2014 - od Michy - 05.02.2014, 14:05
RE: Pragoffest 2014 - od Ajdrianpony - 05.02.2014, 14:18
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 05.02.2014, 14:33
RE: Pragoffest 2014 - od wolfrin - 05.02.2014, 15:02
RE: Pragoffest 2014 - od ithil - 05.02.2014, 15:30
RE: Pragoffest 2014 - od CrystalShine - 05.02.2014, 15:47
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 05.02.2014, 17:32
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 05.02.2014, 18:07
RE: Pragoffest 2014 - od MidnightShadow - 05.02.2014, 18:10
RE: Pragoffest 2014 - od Frolda - 05.02.2014, 19:06
RE: Pragoffest 2014 - od David2X - 07.02.2014, 15:56
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 07.02.2014, 16:43
RE: Pragoffest 2014 - od Fang - 09.02.2014, 19:26
RE: Pragoffest 2014 - od pidi - 12.02.2014, 17:18
RE: Pragoffest 2014 - od Furry_VlkCZ - 12.02.2014, 21:20
RE: Pragoffest 2014 - od Xeelee - 12.02.2014, 22:30
RE: Pragoffest 2014 - od Melgarh - 12.02.2014, 22:57
RE: Pragoffest 2014 - od Blue Storm - 12.02.2014, 22:32
RE: Pragoffest 2014 - od Xeelee - 17.02.2014, 00:15
RE: Pragoffest 2014 - od Greeny Flora - 16.02.2014, 20:30
RE: Pragoffest 2014 - od Sójový lecitin - 01.03.2014, 23:13
RE: Pragoffest 2014 - od Tom0147 - 01.03.2014, 23:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)