Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
ano prosím
Yay, souhlasím... Jenom si tím děti nahánějí ego...
to by mě zajímalo co vám na tomhle systému vadí ?
Už se to řešilo vážně dostkrát...
třeba tady http://bronies.cz/Vlakno-Hodnoceni-uzivatelu
byl z toho jen shitstorm.
Poskytuje adminům morální jistotu při udělování výhrůžek. A navíc je úplně stupidní.
Ono to neni úplně blbý, ale samotný komentáře bez plus a mínus by byly lepší.
Ano, to už jsme slyšeli. Pokud máte lepší argument než "že je stupindní", tak ho oceníme v PM, pokud ne, prosím nespamujte.
(20.04.2013, 21:40)TheKubajs Napsal(a): [ -> ]Ano, to už jsme slyšeli. Pokud máte lepší argument než "že je stupindní", tak ho oceníme
As you wish:

Systém hodnocení je vlastně virtuální projekce klasické společenské reputace v tomhle případě zúžené na virtuální komunitu. Zkusmě příměr s realitou: Reputace motivuje její členy chovat se ve společnosti uctivě a v rámci morálních a právních zákonů danou společností přijímaných. Ba dokonce motivuje členy činit tak aby se společnosti zalíbili a získali tak reputaci co nejlepší. Pokud má někdo dobrou reputaci, jeho slovo bude ve společnosti „něco vážit“ a bude se ji snažit maximalizovat a bude se snažit o ni snažit nepřijít. To ovšem bohužel i v případě, že z obecného pohledu jsou tyto morální a právní standardy v komunitě nastavené špatně. Vlastně jediné k čemu motivuje reputace členy společnosti je nic nedělat a snažit se zalíbit všem ostatním. Pokud se líbíš ostatním, vládneš. Pokud se nelíbíš (třeba tak že poukazuješ na nepopulární pravdu), si ze společnosti vyloučen a tvůj názor nic neznamená i přes to že je třeba 100% pravdivý. Platí to i naopak. To je dle tebe morálně správné? Já v tom vidím nacistické Německo a umírání koťátek. Vyložit si to můžeš jak chceš.

Ve skutečnosti nic rušit nechci, jen tu trolluju adminy fóra a dávam do placu názory k zamyšlení. Být adminem na fóru Bronies.cz musí být někdy opravdu těžké.
(20.04.2013, 22:13)Grunt Napsal(a): [ -> ]Ve skutečnosti nic rušit nechci, jen tu trolluju adminy fóra...

Výborně, takže vyřešeno...
ahoj... chci se jenom zeptat, proč nikoho nemůžu hodnotit?? díky