Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
OT

(27.10.2016, 14:05)Ajdrianpony Napsal(a): [ -> ]Není to sice připomínka k obsahu Bronies.cz jako taková ale chtěl bych se zde zeptat všech, kteří zde kritizují, nadávají na druhé, pošpiňují jejich práci a snažení a demotivují lidi, kteří se snaží udělat něco pro celou skupinu ( ať už je to kritika titulků, nebo loga na foru a jiné ), kolik jste toho pro skupinu vytvořili, zorganizovali či jen něčím přispěli vy ?  

Tu musím súhlasiť s Azu. Urobil som toho viac, potom som zistil, že to nemá cenu. Takže si riešim svoje veci a nad dianím sa zbytočne nerozčuľujem.
Trochu připomínka k pravidlům, respektive k pravidlu "žádná R34/gore tvorba". Co třeba takhle v rámci literární/obrázkokvé sekce vyhradit sekci 18+? Podle mě je velká škoda, že autoři musí dávat upozornění jako "pokud si chcete přečíst XY povídku, která kvůli násilnosti nevyhovuje pravidlům, tak mi napište SZ, obratem pošlu odkaz". Mám takové tušení, že spousta lidí, kteří by jinak měli zájem o dané dílo, pak autorovi z nějakého důvodu nenapíše. Taková sekce by mohla být přístupná pouze registrovaným takže např. rodiče by při náhodném zabrousení na bronies.cz nemuseli vůbec vědět o takové 18+ sekci a naoko by takto celý web zůstal family friendly.

Ale tohle je jen takové blbé nápad po dvou pivech, třeba za to schytám hejt jaksviň. Derpytongue2

Edit: Určitě se tu už podobná věc musela řešit, takže beztak otvírám starou flašku vína.
Tak ono je veřejné tajemství, že s 18+ sekcí mělo fórum zkušenost, ale už tomu nějakou chvíli bude. Ale afaik už tu není, se to přesunulo jinam a od té doby o tom nemám přehled.
Ono pro "registrovaný" je dost málo. Lidi uměj podvádět když jsem jim chce.
kdyby se to mělo znovu zavést. Tak by na to musel bejt systém.
Třeba udělování práv do té sekce nebo něco podobného, těm co jim je skutečně 18+ o kterých se to vý, že jejich věk je zkutečný.

A taky, když to tady není, tak tomu je i důvod.
(29.10.2016, 00:24)blesk1j_CZ Napsal(a): [ -> ]Třeba udělování práv do té sekce nebo něco podobného, těm co jim je skutečně 18+ o kterých se to vý, že jejich věk je zkutečný.

Co si vzpomínám, tak tomu přesně tak bylo.

(29.10.2016, 00:24)blesk1j_CZ Napsal(a): [ -> ]A taky, když to tady není, tak tomu je i důvod.

Pravda.
Docela by mě zajímalo... (když mi tohle téma o 18+ začalo vrtat hlavou.) ...jak to vlastně bylo, že se to tzv. schovalo do trezoru?
Tak jako něco já tuším logicky proč... Ale nevím jak to bylo. V tu dobu sem tu ještě nebyl.

EDIT: ...A vím, že to tady bylo.
Co vím, tak to bylo na bázi žádosti o přístup, jinak to viditelné vůbec nebylo. Pokud jsi o tom věděl, tak proto, že ti to někdo s přístupem řekl nebo ukázal.
Do trezoru se to nedalo, ale byl proveden totalni nuke cele sekce, referenci, reputaci atp.

Forum je dostupne komukoliv i neregistrovanym, target audience My Little Pony jsou 5-9 lete deti a davat sem 18+ obsah, kor kdyz se to cele dostalo do faze vlastniho sdruzeni a pravnickeho subjektu, je blbost. Pred par tydny se natacel dokument o Libussi, vcetne te nasi. Mistni data se pouzivaji na disertacni prace na univerzitach. V novinach, jako jsou Hospodarske, Blesk ci jine se tez bronies z CR ukazali a to nemluvne o poradu National Geographic, BBC News a MTV Finland.

Osobne mi treba obsah Fallout: Equestria nevadi a spoustu hostu jsme zvali na CZQ z teto tematiky, ale kdyz jsme pod drobnohledem a jsou pod tim podepsany jmena, tak holt se to musi drzet na uzde.
tak na takovéhle věci existují jiná přímo na to zaměřená fora, takže se to sem cpát nemusí
"Better safe than sorry", přesně jak řekl Ferrari, když někdo chce 18+ obsah, najde si ho na zbytku internetu, ale zatahovat ho sem, když to může působit problémy je jaksi... Kontra-produktivní.

Jediné co, tak musí člověk umět anglicky. Pak je mu otevřen celý nový svět, a to doslova Twilightsmile