Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
(11.02.2015, 01:13)KRAJKHOUR Napsal(a): [ -> ]Mám návrh na novou sekci.
Když už tu máme "Představte se" tak by se hodilo i Rozlučte se.
Viz: Memphis - Těšilo mě, sbohem a Amen.

Aktuální stav je že se to cpe do představ představte se. Když už se chce někdo rozloučit a dát vědět (poděkovat) že končí s bronies tak lze předpokládat že spíš to bude chtít udělat v samostatném vlákně než ve společném.

Nevidím důvod proč - kolik těch témat se tu objevilo? Jen pár. Už takhle je granularita témat dost vysoká. Stačí se držet prvního pravidla a používat to kulatý na krku (tedy rozum) - na všechno nemůžou být pravidla, ne všechno musí patřit do vlastní škatulky.

Navíc - jak už bylo řečeno - je to místo pro potenciální shitstormy a attention whoring. Když se podobné vlákno jednou za X týdnů v "Představte se" objeví, nemám s tím osobně žádný problém.
Podľa mňa nemajú rozlúčkové posty čo hľadať v predstavovacom vlákne. V tomto musím súhlasiť s Azu, kopa ľudí odtiaľto odišla aj bez rozlúčky.

Tak ma napadlo, nebolo by možné v prípade odchodu človeka z fóra "odblokovať" jeho predstavovací topic (ak mal), nech si príspevok napíše tam?
Pokud si o o dotyčný napíše, tak v tom nevidím problém.
Sekciu "Představte se" mám aj tak na starosti ja, takže sa v prípade potreby ozvem a topic môžeme na nejaký čas otvoriť.

EDIT: Technicky vzato to môžem ako sekčný otvoriť aj ja...
Nenapadá mě, kde jinde bych se zeptal, ale zajímá mě, jestli někdo víte/můžete zjistit, kolik místa zabírá celé Bronies.cz fórum? Jakože, kolik zabírá na harddiscích, nebo kde to skladujou. Jen pro mou zvědavost a zajímavost Twilightsmile
Celkem 1,3 GB, z toho 541MB na databázi a 797MB na soubory.
všechno to je uložený na disketách u DaveLa doma, on akorát rychle přehazuje diskety v mechanice podle toho kdo se chce podívat na kterej thread
Pokud si dobře pamatuji tak Davel nemá na svém hlavním PC disketovku.i

Čekal jsem minimálně deseti násobek. Kolik zabírají soukromé zprávy?
[spoiler: Ted mě přídě opravdu omezeni sokromich správ jako výmluva @∆(!uživatelů.]Trollestia
@Foulwynd: Oh really Trollestia

Btw, taky jsem čekak spíš 10 Gb, ale je vidět, jak jsme úsporní Rainbowlaugh @Krajkhour @Spoiler Tlacitko: Jo, celkem pravda Rainbowlaugh

Díky za informaci, Adame Twilightsmile
Bude v dohledne dobe mozne pouzivat autorizaci z fora? Treba LDAP, nove forum, nebo neco jako login.bronies.cz (tj. kod na tehle domene), ktery by overoval vuci db fora a bracel vysledek (na zpusob openID). Kod bych pripadne dodal, ale chce to soucinnost s nekym, kdo na to ma pravomoce.

Pokud to v dohledne dobe neni, mrknu na jiny zprusob reseni.
Diky