Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jen by me zajimalo, jestli s tim ma problem i nekdo jiny. Forum mi dneska, po nacteni stranek, rozhodilo pc takovym zpusobem, ze ho musim preinstalovat.
Stalo se to jeste nekomu, nebo proste se jenom na me snesla rana bozi?
Zatím jsem žádné další stížnosti nezaznamenal. Co máš za prohlížeč?
(01.04.2014, 09:37)MidnightShadow Napsal(a): [ -> ]Jen by me zajimalo, jestli s tim ma problem i nekdo jiny. Forum mi dneska, po nacteni stranek, rozhodilo pc takovym zpusobem, ze ho musim preinstalovat.
Stalo se to jeste nekomu, nebo proste se jenom na me snesla rana bozi?

Můžeš to prosím popsat trochu podrobněji? Jestli ti stránka otevřená v prohlížeči rozhodila počítač tak, že je třeba jej přeinstalovat tak si to PC stejně nic lepšího nezasloužilo...

Jen pro úplnost: [spoiler: moje práce to není] Rainbowlaugh
Taky mi to dneska blblo. Ale dik za tip s reinstalaci. Nove Win7, Chrome a vse maka jak ma. Jednou za cas se to proste stane.
Pouzivam win 7 ultimate a prohlizec chrome. Ale asi to bude jen pocitacem, ten se podle vseho totiz odebral do vecnych lovist... Twilightoops
Mám nějakou divnou hlavní stránku.

Je celá nakřivo, a text je tak nějak rozmazaný. Nejdřív jsem si myslel, že je něco špatně se stránkami, tak jsem počkal, ale pořád to nemizí, ani po refreshi stránky.

Zkusil jsem spustit Firefox bez doplňků, ale ani to nepomohlo. Nepomohla ani reinstalace Firefoxu. Zkoušel jsem vyčistit počítač CCleanerem, a udělal v Avastu test po restartu, ale nic mi to nenašlo, takže vir to nebude.

Nevíte, čím to je? Asi jsem jenom blbej, ale každá rada bude drahá.

Přidávám screen.
a to že to je další část aprílu tě nenapadlo? On to má totiž takhle pravděpodobně každý dneska
To vypadá na chybu serveru. Někdo by tam měl zaskočit, a něčim podložit nožičky.
Hmmm..... Zlá to kletba na tebe byla uvalena. Ovšem nezoufej! Existuje legenda o jednom mocném mágovi. Potrhlém A12345. Jedině on zná tajemství Javascriptu a lék na tvé prokletí!
@RadlanJay: Musis si trochu natocit monitor a pak to bude rovne, to je jen takove vylepseni pro obcasne procviceni krku.. holt jsme tady vetsina ajtaku tak si musime obcas protahnout obratle Raritywink