Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Neaktivní členové tu (dle mého skromného názoru) ničemu nevadí.
a aspoň se pak můžeme chlubit číslama
Pokiaľ ide o premazanie neaktívnych, čisto teoreticky by sa to mohlo, no nemá to hlbší význam. V databáze s takým počtom príspevkov asi veľa miesta nezaberajú a spamovať nebudú, ak sú aj tak ticho. Jediný problém by mohol byť, že "zaberajú riadky v zozname členov". A ako píše Fulyn, aspoň môžeme machrovať s číslami - pokiaľ to niekto nezačne hlbšie skúmať.
Neaktivní uživatele máš všude a v podstatě nikde se nemažou.
Z pravidel pro RP: "Role play je o hraní role. Pokuď je na domluvě hráčů že chtějí hrát normální svět tak je snad jasné že může dojít také na sex. Patří to k životu a tedy i k hraní role z obyčejného života."

To by se dalo říct i u obrázků, nic se tim nevysvětluje. Nebylo by lepší prostě napsat, že u RP platí výjimka? (Stejně jako u literární tvorby.)
@Zmok: mam dojem ze v pravnim jednani CR je ukotveny eroticky a sexualne explicitni material graficke podoby ale ze knihy jsou z tohoto vyjmuty, viz 50 shades of Gray apod. kde to je tez vcelku udajne graficky sepsano.
ne že by se mi chtělo dvakrát vidět clopficy a r34 RP v "civilních" sekcích ale proto je extra založeno nové subfórum na vyloženě 18+ RP.
(24.10.2013, 11:30)Melgarh Napsal(a): [ -> ]viz 50 shades of Gray apod. kde to je tez vcelku udajne graficky sepsano.

OT

50 Shades je pokus o vtip, nie kniha...
HTTP:

OT:
Což ale nemění nic na tom, že je sex v této knize popsán explicitně a graficky. Což k potvrzení Melgarthova dodatku postačuje.
Otázka: Co se stalo s časem bronies? Že v sekci představte se je poslední příspěvek "Dnes v 00:06" nebo něco okolo tohodle času. Nebo to mám něco špatně nastavené jenom já?