Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Všeobecná pravidla fóra Napsal(a):Registrovaní – ...

Tato skupina nemůže:
  • zakládat nová vlákna

Jsem rád, že můžu poukázat na to jak je tučně vyznačená a podtržená část z „Všeobecných pravidel fóra“ naprosto stupidní!!! Flutterrage
Sice moc smysl nemá, ale zase tu není tolik lidí, co by chtěli hned při registrování zakládat témata.
Já jsem s tím spokojen. Člověk by se měl po fóru nejprve rozkoukat, dozvědět se, jak to tu chodí dřív, než založí nějakou blbost. Jsem spíš pro to, aby to tak zůstalo Pinkiesmile

A pokud by někdo opravdu nutně potřeboval, není problém někoho požádat Pinkiesmile
Za jak dlouho dá nováček dohromady 20 smysluplnejch příspěvků, když chce? Za půl hodiny, když se bude hodně flákat? Pro někoho kdo chce jen spamovat to je ale bariéra, která dost lidí od podobných úmyslů odradí.

Spíš mi nedává smysl, proč Registrovaní můžou hlasovat v anketách a zároveň nemůžou svůj hlas smazat a hlasovat znovu jako všichni ostatní, jak už sem tu jednou psal. Tady opravdu netuším, jakej to má důvod. Smazání hlasu v anketě a případný nový hlasování ničemu nevadí.

(Máme tu 263 bronies s 20 a více příspěvky, 301 bronies s míň jak 20 příspěvky a 394 bronies bez příspěvku. Blank flanks maj stejná oprávnění jako Registrovaní?)
(05.01.2013, 20:31)Xeelee Napsal(a): [ -> ]Za jak dlouho dá nováček dohromady 20 smysluplnejch příspěvků, když chce? Za půl hodiny, když se bude hodně flákat?
Když bude někdo komentovat každou kravinu? Možná.

(05.01.2013, 20:31)Xeelee Napsal(a): [ -> ]Pro někoho kdo chce jen spamovat to je ale bariéra, která dost lidí od podobných úmyslů odradí.
No spíš naopak. 20 příspěvků dám dohromady dřív když něco zaspamuju. Naopak to to dost omezuje non-bronies, kteří chtějí třeba jen na něco zajímavého upozornit. Ale už jen jeden příspěvek a dělejte si to jak chcete.
20 příspěvků se dá dosáhnout za čtvrt hodiny,ale pravděpodobně za cenu záporného hodnocení,protože tak rychle nic smysluplného nevymyslíte.
Osobně v dělení na registrované a ponyfikované,či jak to je nic dobrého nevidím.Možná,že moderátoři můžou odhalit spamera dřív než bude fórum plné nesmyslných témat,ale ostatní omezení mi přijdou zbytečná,ne-li se záporným efektem,protože někteří se snaží jakkoli dosáhnout 20 příspěvků aby si mohli změnit titul apod.
Grunt: Myšlenka je taková, že se má nový Brony nejdřív zapojit do diskuze, "rozkoukat se" a pak teprve zakládat svoje vlákna. Už nejednou jsme tady řešili slučování nebo mazání vláken, protože si nováček "honem" založil vlastní a nevšimnul si, že už tady takové vlákno je... Pinkiesmile Samozřejmě má toto omezení své výhody i nevýhody... AjsmugXeelee: Registrovaný je 0-19 příspěvků, od 20 příspěvků (a 1 dne od registrace) je již Ponifikovaný - Blank Flank je pouze titul, nemá na nic vliv.
Co se týká rušení hlasů v anketách - takhle to ténkrát navrhnul Flaiming. Je to prostě privilegium, právo "navíc" pro Ponifikované. Kdyby bylo po mém, tak by hlasy nemohl mazat nikdo - dají se tím totiž pěkně "zmanipulovat" (i když ne v pravém slova smyslu) ankety - aneb každý den může být výsledek jiný, když budou moci uživatelé libovolně měnit hlasy. [spoiler: Nebo bude třeba 20 pro a 5 proti a lidé si řeknou "Ty jo, hele, tolik lidí pro - už nebudu proti, radši taky změním hlas na pro..." atd. Ajsmug]

Jen moje osobní poznámka:
Klidně bych byl i přísnější - ale je to jen teorie - mazat hlasy by nemohl nikdo a hlasovat by mohli jen Ponifikovaní. Tím by se zabránilo tomu, že si tu někdo založí 50 prázdných účtů a zmanipuluje anketu 50ti hlasy. Ale to se naštěstí neděje a řešilo by se to individuálně - nemá smysl kvůli tomu zakázat hlasování všem Registrovaným... Ajsmug
Stačí hodit nějaký pekný obrázky a videa do 16 vláken v sekci s fan kluby (Bronies.cz / My Little Pony / Friendship is Magic / Fan clubs) a máš skoro hotovo. Pak napíšeš jak ses dostal k MLP a do pár dalších vláken ve fóru My Little Pony a Vy a máš přes 20 příspěvků. Pak se můžeš představit, hodit něco do fór Video, Audio a Obrázky, napsat co si myslíš o nějakých epizodách… Možností je spousta.

Na něco zajímavýho se dá upozornit i v existujících vláknech. Napadá tě něco co by se do žádnýho existujícího vlákna nehodilo a nepočkalo to jeden den, než budeš ponifikovanej?
Ono je to s těmi anketami složitější.Zase si vem,když jde třeba o nejoblíbenějšího poníka,tak to se prostě časem mění(U mě skoro každý týdenRainbowlaugh).
Když jde o ankety,tak ideální by bylo aby každý mohl u ankety nastavit jestli se mohou hlasy měnit.
A když už jsme se k tomu dostali,občas by se hodilo aby mohl zakladatel tématu anketu změnit resp.smazat a udělat novou aniž by musel dělat nové téma.
To by bylo ideální. Jestli to MyBB umí, tak sem s tím Twilightsmile
(05.01.2013, 21:30)mp5991 Napsal(a): [ -> ]Když jde o ankety,tak ideální by bylo aby každý mohl u ankety nastavit jestli se mohou hlasy měnit.

Uživatel může určit dobu trvání ankety. Po uplynutí zadané doby se anketa uzavře - nelze měnit hlasy, ale ani přidávat nové.


(05.01.2013, 21:30)mp5991 Napsal(a): [ -> ]A když už jsme se k tomu dostali,občas by se hodilo aby mohl zakladatel tématu anketu změnit resp.smazat a udělat novou aniž by musel dělat nové téma.

Na tohle se mě už někdo ptal; Uživatel nemůže anketu po jejím vytvoření editovat (nedá se to ani povolit, nejde to - potvrzeno vývojáři MyBB fóra: Users cannot edit polls?). Pokud nutně potřebuješ změnu (především u důležitých/organizačních anket) nebo smazání ankety, tak napiš moderátorům nebo administrátorům PM... Ajsmug