Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Vďaka, už to funguje Twilightsmile
Ad nemožnost načíst stránku...

(03.05.2015, 11:46)Black Napsal(a): [ -> ]Často sa mi stává, že keď kliknem na odkaz na fóre (Link na profil, na nové príspevky..), zobrazí mi to túto stránku, refresh nepomôže, a keď sa vrátim o stránku nazad, každý iný link funguje, len ten čo som práve rozklikol nie. Po čase mi načíta aj ten a potom sa to opakuje. Internet mám v poriadku, PC tiež, nikde inde mi to nerobí, stáva sa to aj niekomu inému?
[Obrázek: 8UCawb7.png]

Stalo se mi to jenom jednou na mobilním připojení - stránku bylo třeba dvakrát reloadnout, než se zobrazila. Prolezl jsem logy fóra i přístupy skrz naskrz, ale žádnou užitečnou informaci jsem nenašel. Řešíme to s hostingem, ale potřebuju vědět víc, takže...

Pokud se to komukoliv stane znova, zaznamenejte co nejpřesněji čas, kdy se to stalo a pošlete ho sem spolu s odkazem na stránku, na kterou jste přistupovali a nechtěla se vám zobrazit (prostě zkopírujte adresní řádek) - pošlu tu informaci dál, ať se hosting pohrabe ve vlastním logu Pinkiesmile
Hello,
Posledních několik dní (týden?) se mi tady občas nenačte okno "novinky z facebooku" tím způsobem, že tam a jenom tam vyskočí upozornění, že "Nebyla přijata žádná data" (dělá to na noťasu i tabletu). Tak by mě zajímalo, jestli si ze mě dělá srandu wifina, Opera nebo to bude nějaký zásek tady na fóru.
Možná to má co dělat tady s tím co píše Jamis
poslední: 11:37 dneska

a ještě jednou
1310
Tak já věděl, že nejsem sám! Dnes, 12:35 Win7 Laptop
[Obrázek: beznzvata.png]
Tohle se mi stává opakovaně už několik dní.
Toto mám pokaždé na mobilu... Používám chrome, mám androida a ať jsem na wifině nebo na mobilním netu, tak že se mi objeví FB je šance 2:10 ... Pinkiesmile
Mě se v práci (prohlížeč Chrome) často stává, že to vyhodí chybu "Chyba připojení SSL". Dnes v 11:38 se to stalo když jsem rozklikl téma o fotografování. Někdy se to stane několikrát za sebou, jindy vůbec. Potom musim cca 1 - 10x refreshnout stránku, aby to naskočilo. Ale doma ve FF se mi to ještě nikdy nestalo.
@niemand: Chyba připojení SSL se stát může velmi snadno - jde o to, že stránka sama je sice HTTPS, ale načítá se do ní nezabezpečený obsah třetích stran. Typicky jde o obrázky vkládané do příspěvků pomocí tagu IMG, které se načítají z jiných stránek, nebo avatary (některé se také načítají z jiných stránek).

Jistě, dalo by se to zakázat, nicméně vkládání obrázků/videí z jiných zdrojů (např. z dA) je poměrně důležitá, široce používaná funkcionalita mnoha uživateli a ne každý zdroj má podporu https. Nicméně to za stávajícího stavu není rozumně řešitelné. Cílem bylo zabezpečit přihlášení ke stránce, což funguje.
@Draim: jedná se o jinou chybu (nenačte se pouze FB plugin) - může být problém s právy, API od FB, nebo nastavením pluginu na fóru. madA1234 to má na seznamu věcí k řešení, až úspěšně dokončí maturitu.
Je vidět, že s fórem něco děláte... Pinkiesmile

Ale abych nebyl OT, tak k té chybě, kterou jsi uvedl Jamisi jako chybu u vkládání obrázků; já ani obrázek nevložil a jednou se mi to také stalo. Cca týden zpět, datum a čas už nevím přesně. Všímám si, že mi stránka padá o hodně méně, skoro vůbec, než dříve. To nevím, jestli je vaší zásluhou nebo mým klikáním po fóru, ale i tak je to super.
Na mobilu používám chrome a až na ten FB plugin mi na něm vše funguje tak, jak má, takže tam problémy nevidím - jen jeden: Když jsem na wifi (s dobrým připojením, třeba vedle routeru), tak mi to na mobilu často hází ten obrázek s tím, že to "není načtené - žádný přístup z netu). Po pár vteřinách se stránka načte, ale je to otravné... Toť vše.
(11.05.2015, 14:57)DoktorPetr Napsal(a): [ -> ]Ale abych nebyl OT, tak k té chybě, kterou jsi uvedl Jamisi jako chybu u vkládání obrázků; já ani obrázek nevložil a jednou se mi to také stalo. Cca týden zpět, datum a čas už nevím přesně.

Nejde o to, že obrázek vkládáš ty - jde o to, že zobrazíš stránku do které je vložen obrázek, který se načítá odněkud zvenčí, ať už jde o něčí avatar, nebo obrázek vložený někým jiným do příspěvku.

Citace:Na mobilu používám chrome a až na ten FB plugin mi na něm vše funguje tak, jak má, takže tam problémy nevidím - jen jeden: Když jsem na wifi (s dobrým připojením, třeba vedle routeru), tak mi to na mobilu často hází ten obrázek s tím, že to "není načtené - žádný přístup z netu). Po pár vteřinách se stránka načte, ale je to otravné... Toť vše.

Pokud nejsi na síti, kde je FB blokován, tak nejde o chybu na straně přijímače (tebe), ale o něco jiného viz. výše.

Moje původní výzva se týkala chyby, kdy se nenačte ani stránka fóra - a jak se zdá, tak se to od doby, co jsem požádal o zaznamenání takových případů, nestalo (nebo se nikdo nepochlubil).