Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Navrhuji uživatele upozornit, že zakládat různé kluby, skupiny nebo sekty sjednocené z jakéhokoliv důvodu a dávat si to do podpisu je poněkud neetické.
To uz by byla moc silna represe - pokud to neporusuje pravidla fora a nebo se to deje mimo-forum ci privatne, tak s tim se moc neda delat.

Plus pak by United Republic Empire of Spaghetti Flying Alicorn Monster nemohla existovat, a to nemuzeme dovolit..
Froldo sorry, ale Ty by ses měl spíše zamyslet nad svým vlastním podpisem. Máš tam 7 řádků (nepočítaje v to mezery), z čehož má smysl jeden.

To, že si tady spousta ovcí začala dávat do podpisu zkratky nejrůznějších kvaziskupin a podobných truckrávovin, je jako fakt spíše k smíchu, než podnět k represím. Jak píše Mel, jedná se o určitou svobodu projevu, a s tím opatrně.
Desolator, to hovorí človek, ktorý má sám v podpise názov skupiny.

Frolda, nevidím na tom nič neetické (teda ak netrollíš). Je to chvíľková móda, ktorá príde a odíde. Ako trebárs Ask.fm v podpisoch.
me osobne tu chybi forum "news" MOZNA za me mluvi lenost ale byl bych velice rad kdybych kliknul na forum "news" a hned bych vedel NEJNOVEJSI info Rainbowlaugh (BRONIES.cz maj skvelou komunitu TAKZE NEPOCHYBUJI O TOM ZE BY DO TOHOTO FORA KAZDY den/tyden pribyly novinky od hodne clenu bronies)
Česky a bez caps locku by to nešlo?
Marakaska:

Bez urážky, nabudúce si to po sebe aspoň prekontroluj, vypni Caps Lock (netreba vrieskať) a potom to uverejni.
(13.08.2013, 21:39)Mr.Desolator Napsal(a): [ -> ]To, že si tady spousta ovcí začala dávat do podpisu zkratky nejrůznějších kvaziskupin a podobných truckrávovin, je jako fakt spíše k smíchu.

Bavím se nad tím když někdo rozhlašuje jak je dělání toho či onoho hrozně špatné ale přitom v tom samém příspěvku udělá to na co nadává...
Marakaska: Prepáč, ale čo má ten príspevok vyjadrovať?
Musel sem si to přečíst pětkrát, ale mám pocit, že se nám marakaska133 snažil sdělit, že je línej procházet fórum a že by se tu proto měla vytvořit sekce, která by fungovala jako agregátor zajímavýho dění (asi nejen) na fóru.

Tady nikdo línýmu Honzovi nebude servírovat husičky až na vyhřátou pec, kde celý dny polehává.