Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
nevím jestli je to problém na mé straně, nebo tady, ale nedaří se mi přihlásit na fórum když používám Firefox. Jméno a heslo standardně zadám, přihlašování probíhá (nepíše nic o chybné zadání), ale po ukončení procesu jsem stále jako host. V IE mi to funguje, chromia stávkuje celkově, takže to momentálně zjistit nemůžu.
Zvláštní, mně to na Firefoxu funguje (jak s JS, tak bez něj). Zkus promazat cookies a napiš, jestli to pomohlo Twilightsmile
ok, bylo to cookies. díky za pomoc.
Včera jsem aktualizoval Tapatalk na novou verzi a inbox už konečně funguje!
U nekoho jo, u me porad ne.
Nechá se nějak vypnout přepisování času do přirozené podoby? Začíná mi to čím dál víc vadit, když chci vidět přesný čas a vidím tam přibližný v řádu hodin.

Stačilo by mi, i kdyby se mi po najetí na přirozený čas zobrazil v tooltipu přesný.
Da se zvetsit limit na podpis z 255 znaku rekneme na 1024? Pripadam si jak na twitteru s tim vsim zkracovanim adres a vypoustenim nadbytecnych slov.
Podpis stejne musi porad splnovat pravidla fora, takze kdyby tam nekdo psal blbosti, muzete mu napsat / smaznout ho.
Diky
Ten xsoftův návrh rozhodně není špatný, taky bych uvítal trochu více "wiggle room" v podpise Pinkiesmile

Ale ještě jedna věc: Jsem jediný, koho trošku vytáčí, že permabany nejsou perma? Ztrácejí tím váhu a dřív nebo později to dojde tak daleko, že je nikdo nebude brát vážně.
Já tedy na banlistu vidím hodně lidí s koncem "Nikdy". A navíc - proč nedát druhou šanci? Pokud si z toho vezme ponaučení, má ban požadovaný efekt a je klid. Pokud bude i nadále dělat bordel, tak nashledanou a už se nevracej.
No, člověk by se měl poučit už z toho, že mu přiletí warn (od toho tu jsou), a šancí dostane hromadu. Aby nasbíral 100%, to musí být opravdový vypatlanec, agresor nebo provokatér (někdy i kombinace).

Ano, nějaká možnost návratu by tu být mohla. Ale ne tak, že se po týdnu vrátí, jako by se nic nestalo. Možná by to šlo udělat způsobem, jaký použila Yin/Potato666: Založit nový účet se svolením modů. To by potom mělo aspoň nějaké permanentní následky, například všechna pluska by byla nenávratně v háji.