Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jeryk: Jestli máš na mysli tohle vlákno, tak to není vlákno o novinkách, ale všeobecná diskuze. Tzn.: Lidi tam můžou diskutovat o S5, aniž by chtěli být ovlivněni nějakým spoilerem, stejně tak tam mohou řešit leaky (ale to už ve spoiler tagách.). Proto tam je to přehnané spoilerování obsahu. Pinkiesmile
No, dobrá, nerad bych někomu způsobil nějakou depresi z toho, že uvidí spoiler. A nějaký program na automatické odspoilerování asi není což Pinkiesmile
Nejde o depresi. Jde prostě o to, že někteří (jako třeba já) se prostě rádi nechají překvapit a proto nemají rádi spoilery. Pokud ti to opravdu vadí, spatlal jsem ti tohle. Jediný co potřebuješ je nainstalovat do prohlížeče doplněk stylish. Pokud by to někde nefungovalo, nebo by to rozbilo něco jinýho, dej mi vědět, nijak moc jsem to netestoval.
Ahoj Twilightsmile jen se chci zeptat nejde nějak povolit možnost vytváření a mazání anket pro obyč. uživatele ?
Bohužel nejde. Oprávnění k vytváření a mazání anket s sebou nese také oprávnění k úpravě anket, tudíž by tvůrci ankety mohli manipulovat s výsledky.
Asi by se dalo oddělit vlákno s diskuzí a vlákno s anketou. To s anketou by se mohlo zamknout pro příspěvky (jestli to automaticky nezamkne i hlasování) aby tam nebylo nic jinýho a neskákala do seznamu novejch příspěvků. A v prvním příspěvku diskuzního vlákna dát odkaz na anketní vlákno. Později se může vytvořit nový anketní vlákno a z diskuzního vlákna ho jen linknout. Nemuselo by to bejt tak složitý, jak to zní.

Anebo s pomocí LDAPu vytvořit externí anketní web a na něj linkovat :-)

Nedá se udělat přilepenej první příspěvek, kterej bude vidět vždycky nahoře, ať se nacházim na jakýkoliv stránce tématu? Tam by se takovýhle odkazy mohli házet, aby se na ně nemuselo furt přeskakovat.
Nejspíš to bude tím přesunem, ale mám tu posunutý čas o 8 hodin dopředu

EDIT: už se to srovnalo
Neviem či to len mne ale ne nešlo načítať stránku... ale to len ku večeru a doobedia.
@SceleRisque: Stránka nešla kvôli údržbe servera. INFO
Ďakujem.