Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.

Mondrogar

Pokud smejici se Fshy najdeme, tak snad bude, ale moc s tim nepocitej.

Hlas v anketach je mozne menit.
Checkboxy umi, pokud to ten, kdo zakladal anketu povoli Pinkiesmile
Najít smajlíka potřebnejch rozměrů nebo obrázek na jeho vytvoření? Smajlíky můžu vyrobit a vhodnou smějící se Fluttershy najdu. Na tom nic není. Byla by poptávka i po nějakých dalších?

Já tu právě zatím na žádnou anketu s možností změny hlasu nenarazil a tam kde by se hodily checkboxy nebyly. Takže, zakladatelé vláken s anketami... jestli čtete tohle vlákno... prosím, prosím Twilightsmile A podle diskuze kolem srazu určitě ne sám.

Mondrogar

To se musis domluvit s Flaimingem, na techniku okolo fora je tu on. Pinkiesmile

Kazda anketa ma moznost zmeny hlasu, tobe to nejde, protoze jsi stale jen a pouze registrovany. tohle muzou delat az uzivatele s rankem ponifikovani (vice v pravidlech fora).

Pokud mas na mysli velky sraz a moznost hlasovat pro vice moznosti tam neni zamerne. Potreboval jsem stanovit presny pocet lidi na urcite datum. Moznost dat vice hlasu nebude v zadnych srazovych anketach, ktere budu vyhlasovat.
(05.07.2012, 17:54)Ondrahub Napsal(a): [ -> ]Je nějaká jednodušší možnost jak vyhledávat ve vzkazníku? Zrovna bych potřeboval najít pár linků, bohužel nemám ani přibližnou představu o tom kolik stránek zpátky bych je měl hledat, ani o tom kolik stránek za den přibývá.

Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug Stačí koukat.
Xeelee: Ohledně anket - je to přesně tak, jak říká Mondrogar.
(06.07.2012, 12:10)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug...

Myslíš tady? http://bronies.cz/index.php?action=full_shoutbox
Já už tam taky potřeboval hledat a nic nevidím... Nemají povolené hledání jen administrátoři? Pinkiesmile

EDIT: Třeba na nápis "Možnosti" vzkazníku taky nejde kliknout... Pinkiesmile
(06.07.2012, 12:10)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Ve vzkazníku nahoře je input pro vyhledávání a odkaz na pokročilé vyhledávání Ajsmug Stačí koukat.

Právěže ať se koukám jak se koukám, tak nic nevidím Twilightoops

(06.07.2012, 13:17)Refly Napsal(a): [ -> ]EDIT: Třeba na nápis "Možnosti" vzkazníku taky nejde kliknout... Pinkiesmile

Já měl vždycky za to, že "Možnosti" sloužili víceméně jen jako nadpis pro odkazy pod tím, tedy pro "Smajlíky" a "Popup Vzkazník". Třeba se pletu Pinkiesmile
Ondrahub: Jo tak, já myslel, že myslíš vyhledávání v soukromých zprávách (na mém druhém webu je to totiž Vzkazník). Vyhledávat v shoutboxu asi nejde...koneckonců je to jen na rychlé zprávy, ne na nějaké dlouhé konverzace.
Ano Flaimingu, přesně to jsem měl na mysli Pinkiesmile . Tak bohužel to budu muset prohledat ručně Twilightoops . Ale životně důležité to není, takže se na to asi vykašlu Rainbowlaugh
Google, myslím, indexuje i vzkazník, zkuz to přes něj.