Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
On je to asi těžší úkol, ale řekl bych, že by se nejen mě líbila možnost upravit si nastavení soukromí. Jsou tu dvě možnosti: 1. Viditelný a to úplně 2. Neviditelný a to úplně (vyjma módů a adminů).

Mě by se líbila myšlenka a myslím že nejen mě, kdyby byla možnost trošku si to navolit. Uvedu příklad: V nastavení tam je možnost být neviditelný (osobně ji rád využívám), ale třeba bych chtěl, aby ostatní věděli, že jsem online a že jim mohu odpovědět včas (třeba nebo je to jen příklad) ale při tom aby nevěděli jaké vlákno čtu.

Když rozkliknete něčí profil, a vidíte, že je online, vidíte, kde se právě nachází. A někdo si třeba na své soukromí potrpí. Ale chce aby ostatní věděli, že je online a je možnost ho kontaktovat, když jim téměř ihned odpoví.
[Obrázek: jw4c6lY.png]

EDIT by Jamis: Přesunuto do správného threadu
Až takovej minimalista bych zas nebyl. Srazy | cony | zahraniční akce by byly tak akorát.

A jo, v tom současnym se hledá hódně blbě a Czequestria byla dokonce rozházená po více různejch tématech, wow :-)
Bylo by možná hodno české a slovenské srazy zařadit i do mezinárodních databází, aby se bronies z okolních států také mohli přijít podívat na Vyšehrad nebo do Brna.
Jednak EQD: http://www.equestriadaily.com/2013/04/br...p-map.html .
A pak také http://www.meetup.com .
Jo s meetup.com souhlasím, při cestách po US je tohle #1 kde šlo najít místní brony srazy.
@Iluzon: pokud budes schopny to udrzet aktualni tak jdi do toho, v jinem pripade bych to tam nedaval, aby se nestalo to, ze to nebude aktualni.

Uz takhle napr. mistni kalendar neni nekdy aktualni protoze proste nejsou ochotni a schopni lide, kteri by se o to starali (proto taky byla Czequestria tak brutalne narocna na Core staff team).

Need moar pplz!
Napadlo mě, že by nebylo k zahození kdyby se text v titulu dal upravovat podobně jako v podpisu. Minimálně barva a styl písma. Jen takový nápad, ale podle mě by to mohlo být fajn. Twilightsmile
Mystery: Já bych na tebe navázal, nebylo by na škodu udělat barevný popis na profilech. Ona je to strašně pěkná věcička a mezi Broniesáky by mohla být zrovna oblíbená. Já bych si s tím také vyhrál Twilightblush
Podtitul má být krátký a výstižný - jistě, dala by se přizpůsobit spousta věcí, ale jde taky o přehlednost. Levý sloupec by měl mít alespoň trochu jednotné formátování.

Ony stačí sáhodlouhé, vyšperkované či megavelké podpisy u příspěvků, kde je třeba jen jedna, či dvě věty - i ty ubírají dost na přehlednosti při čtení. Ukázka o 2 příspěvky výše: dva řádky příspěvku a osmiřádkový podpis Pinkiesmile
Malé skupince lidí se to možná líbí, ale většinu uživatelů to spíše otravuje a znepřehledňuje vlákna.

Prosím vás, nedělejme z toho mimibazar...