Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Prepísať na Citovať, a Citovať na Citovať viaceré. Solved.

OT: som si hneď myslel, že Discordian má protekciuRainbowlaugh
V pravidlech je toto a odkazuje se tam na tento text.

Jak již poznamenal Jamis, špatná citace nám zabírá naprosté minimum času a energie, nemá smysl tento systém jakkoliv měnit.

Jen tak btw, pročíst toto vlákno, otevřít si linky a sepsat tuto odpověď mi zabralo víc času než sepsat PM pro dva nové členy s upozorněním na špatnou citaci...
(11.10.2015, 18:13)Keranis Napsal(a): [ -> ]Ten problém s citacemi je podle mě hlavně v tom, že když nováček klikne na "odpovědět", tak mu do odpovědi automaticky naskočí citace daného příspěvku, čehož si nemusí nutně všimnout. Možná by to chtělo nějakou drobnou změnu v systému, nebo prostě upozornění v pravidlech - "pozor, tohle se děje, tak si kontrolujte příspěvky".

Ty nicky jsou srandovní věc: Na jednu stranu je to nejčastější důvod banu, na druhou stranu tu máme Discordiana a Pinkie Pie Rainbowlaugh Myslím, že rozumní lidi kolem toho nebudou dělat cirkus, stačí dodržovat pravidlo číslo jedna.

... což se nováčkům děje jen zřídkakdy a i kdyby, tak tu citaci z odpovědi smažou ručně a příště už si dají pozor. Jestli si toho někdo nevšimne.... no tak to má asi těžkou poruchu pozornosti a warn je to poslední, co ho trápí Rainbowlaugh vzhledem k tomu, že i nováčkům se to stává málokdy, je zbytečné to řešit.

ad nicky, pokud jsi ta pravidla skutečně četl, tak víš, že tam existuje i výjimka (no jen si je klidně přečti znova, však ti to neuškodí), která se vztahuje právě na Pinkie Pie. Co se Disp... eh, Discordiana týče, tak jde částečně o historickou věc, dle jeho vlastního vyjádření to nesouvisí s MLP a volba jeho nicku byl trolling pravidel z dob, kdy tu bylo řádově míň lidí a tupá stvoření, kterými trollové jsou, se tu požívala vážnosti u moderátorů/adminů.

(11.10.2015, 19:10)Anemonis Napsal(a): [ -> ]@niemand: No jo, ale lidi jsou zvyklý z jiných fór, že "Nová odpověď" = další příspěvek k tématu vlákna, zatímco "Odpovědět" pod příspěvkem = zareagovat na konkrétní příspěvek.

Tak když budou dostatečně chytří, tak si všimnou, že je to tlačítko pod každým příspěvkem a dojde jim to. No a když ne, tak jejich problém Twilightsmile imho zbytečná debata, protože se to téměř neděje. Na fóru je mnoho jiných akutnějších problémů.
Prosím, kdy dojde ke změně loga bronies.cz? Tohle logo je opravdu iritujici...
Loga mění Flaiming, měl bys napsat jemu, treba jen zapoměl, nebo žádné nové logo není
Nech sa páči, urobil som vám custom logo switcher Pinkiehappy
Ak sa vám nepáči, jeden klik to zmení. Je to jednoduché.
https://userstyles.org/styles/119913/bro...ustom-logo
Loga nejsou, loga nejsou, kdopak nam je nakresli?
Tak ten je boží.

Hmmm Loga nejsou? Sakra, mněl bych si ta to někdy udělat čas ale kdy? Twilightblush
(21.10.2015, 14:21)Melgarh Napsal(a): [ -> ]Loga nejsou, loga nejsou, kdopak nam je nakresli?

Skús sa pohrabať v archíve a dať tam nejaké kvalitné z tých starších, kým niekto vytvorí nové. Toto fórum už zažilo pár WTF log, pri ktorých som sa neveriacky chytal za hlavu (a nielen ja). Úprimne, aj súčasné vyzerá divne.

A Dawn na hrad.
K logům:
Poslední dobou je to bída, nejen graficky tak  i obsahem.

Nejsem žádný velký "umělec" ,ale prosím zamyslete se nad tím co tvoříte - neb je to prezentace vás, a vaší práce.

Když už to logo  tvoříte koukněte se třeba na předchozí  slušné kusy nebo  zkoumejte slušné barevné palety, fonty smysl zdělení loga- copak tím asi chci říci - pochopí to většina komunity ?  Atd.  
Nikdo po vás nechce žádný  "vysoký umění" jen zapojit mozek.
Viz aktuální logo ok je tam něco 3D  + naprosto neznámý 3D charaktery (Btw pel-mel  3D poní a 3D lidí není moc OK)  a nějak mi to nedovídá, nepasuje k bronies - navíc i ten font, sakra opravdu Comics sans ?! (font HELVETICA NIKDY NEZKLAME )

Čím jednoduší tím lepší.

Logo nemusí mít ani text stačí nějaká symbolika pokud se vám nehodí font.
Já vím že každý je happy když se jeho koláž zjeví na hlavní stránce - nic pro ti tomu nemám jsem rád že jsou lidi aktivní jen aby ta aktivita měla  nějaký smysl a energie nebyla mířena špatným směrem.


Shrňme si to : než to vypustíte mez i nás zamyslete se nad tím a  a Koukněte na to "mozkem".

Raději recyklovat dobrá stará.